Завоювавши чоловіка, втрачаю інтерес

Як тільки розумію, що дійсно подобаюся хлопцю, що він боїться втратити мене, стає нецікаво.

Найбільше лякає, коли від мене чекають якихось почуттів, бажань, яких я не відчуваю, але не можу в цьому зізнатися відверто.

У такі моменти хочеться втекти, що і роблю. Мені потрібно постійно завойовувати, прикладати зусилля, щоб викликати симпатію.

Коли все вдається, то просто не знаю, що робити далі. Якщо не відчуваю тиск і зацікавлена ​​в комусь по-справжньому, то починає здаватися, що станеться щось погане, я розчарую чоловіка.

Постійно здається, що партнер до мене остигає. У мене ніколи не було серйозних відносин. Останнім часом це все більше мучить. Я стаю злою, апатичною, всього боюся.

Христина, 22 роки. Порада від психолога.
Ви описуєте дійсно важку для життя модель. Це схоже на гру в переслідувача і жертву. Причому ви граєте і одну, і другу роль. Коли жертва тікає і, здається, що треба когось наздогнати, завоювати, ви переслідувач. Як тільки людина обертається до вас, відчуває і виявляє симпатію, ви починаєте відчувати себе загнаною, стаєте жертвою. Вам здається, що вас заганяють в кут, хочуть неможливого, ви переживаєте емоційне насильство. Спробуйте намалювати собі себе і своїх чоловіків в цих мисливських образах.

Далі описуєте ще один шар відносин і самовідношення. Вам здається, що ви розчаруєте того, хто вам по-справжньому подобається, йдете в себе. Ви заздалегідь впевнені, що чоловік не зможе відчувати до вас інтерес трохи довше, ніж триває період першого знайомства.

В принципі, це теж йде від переконання і потреби в гонці, в переслідуванні-тіканні. Але більш глибоко такий емоційний настрій грунтується на заниженій самооцінці, на приписуванні собі не дуже приємних якостей і на страху насправді зіткнутися з ними.

Страх розчарувати чоловіка при більш тривалому і близькому знайомстві може означати, що ви боїтеся, що, дізнавшись вас справжню, він не захоче продовжувати відносини. Швидкі розчарування в чоловіках, які починають проявляти до вас справжній інтерес, можуть також виникати з недовіри і нелюбові до себе. «Раз ти полюбив або зацікавився такою, як я, то ти мені не цікавий». Розібратися з цими патернами, поведінковими і емоційними, допоможе очна робота з психологом.

Related Post

– Ох, дівки, неслухняні ви. – Вночі ми з подругою дізналися про таємницю баби Сіми– Ох, дівки, неслухняні ви. – Вночі ми з подругою дізналися про таємницю баби Сіми

Ця історія сталася зі мною в далекому дитинстві, мені було років 7-8. Щоліта ми з моєю найкращою подругою Кірою їздили відпочивати в село до її бабусі. У маленькому селі, куди

Сказати чоловікові, що я старше, ніж він думаєСказати чоловікові, що я старше, ніж він думає

Я з юності виглядаю молодше за свої роки, тому за мною регулярно доглядають чоловіки, які молодші за мене років на 5. Я не змогла довести до шлюбу відносини з коханим

Влад випив каву у Христини і потім захворівВлад випив каву у Христини і потім захворів

У серпні минулого літа я почав зустрічатися з дівчиною. Погуляли ми з нею місяць. Я до неї якось охолов. Почала вона мене дошкуляти всякими розпитуваннями-допитами, мовляв, де був і з

facebook