Перейти до вмісту

Заздрю розлученій подрузі з дитиною, у неї стільки часу для себе

Це історія про двох подруг, чиї життєві ситуації виявилися дещо схожими. Світлана та Ангеліна познайомилися в університеті, а потім і не розлучалися. Постійно розмовляли телефоном, заходили одна до одної в гості, ділилися таємницями. Світлана завжди дивувалася, як яскрава і жвава Ангеліна взагалі звернула на неї увагу.

Характери дівчат справді відрізнялися, але це їм лише на руку. Через полярно різні смаки у подруг ніколи не було проблем через хлопців. Після університету Світлана вийшла заміж за одногрупника Сашка. Такого ж спокійного та м’якого вчителя історії, як і вона сама.

Ангеліна здобула освіту журналіста, але використала її як путівку у світ багатих і знаменитих. Вона цікавилася модою, тому спочатку працювала в якомусь глянцевому журналі, а потім і на телеканалі.

Світлана зовсім не здивувалася, коли на гарну подругу звернув увагу молодий бізнесмен. Як би не було сумно зізнаватись Світлані самій собі в тому, що вона заздрить подрузі, але факт залишався фактом. Потай вона навіть мріяла, щоб майбутній шлюб подруги провалився.

І так, Світлана мала рацію. Ангеліна справді вийшла заміж за Олега, але їхній шлюб протримався лише 3 роки.

«Ми, правда, занадто різні, тому не бачу сенсу далі чекати і будувати повітряні замки. Але з Олежкою залишаємось друзями заради Вадика. Він ще маленький, і йому дуже потрібний тато».

Тепер Світлану мучила совість. Що вона за подруга така, якщо побажала Ангеліні зла? Гаразд би вона залишилася вільною та незалежною, але тепер у неї є синочок Вадим. Хлопчику лише 3 роки, і він зовсім не розуміє, чому тато так рідко приїжджає.

Але, здається, Ангеліна взагалі не постраждала від розлучення. І заздрість Світлани змінилася захопленням.

Коли дві подруги нарешті зустрілися за філіжанкою кави, Світлана не впізнала Ангеліну. То була не бідна жінка з дитиною на руках, як у своїх думках її уявляла Світлана. Красива, свіжа, енергійна, вільна жінка знову щебетала, куди планує поїхати відпочивати з малюком. Ангеліна працювала фрілансером і завдяки своїй природній манері викручуватися з будь-якої ситуації заробляла пристойні гроші.

«Так, їй і чоловік особливо не потрібний», — ображено подумала Світлана.

Тоді як бідну вчительку знову чекали сірі будні. Нічого не змінюється у житті Свєти. Чоловік заробляє стільки, що ледве вистачає на найнеобхідніше. Вона змушена платити за їхнє орендоване житло. Боргам кінця та краю не видно.

«Невже я справді заслужила на таку долю? А що, коли й собі розлучитися? І куди я тоді подінусь?» – Розмірковувала Світлана.

Шкода, що Світлана упустила той момент, що іноді Ангеліна дає волю сльозам через хвилювання про своє майбутнє. Громадська думка тисне навіть на таку сильну дівчину. Але після хвилинної слабкості Ангеліна бере себе в руки і з новою силою вирушає підкорювати вершини. Їй нелегко, але й здаватися не в її правилах.

Сміливі жінки, що вирішують піти, здатні виявити величезну силу. І тільки їм відомо, який біль мучить їхню душу. Які сумніви намагаються полонити розум.

Однак немає можливості дивитися у минуле. Та й особливого сенсу в цьому теж немає. Тепер треба йти лише вперед і тягтися до нових звершень. Нехай у сміливих жінок усе буде успішно складатися у житті.