Перейти до вмісту

Збирала чоловіку валізу у відрядження і натрапила на путівки до моря

  • від

Мій чоловік часто їздить у відрядження. Буває, що на кілька днів, а іноді й зовсім на тиждень. Я вже звикла до цього, оскільки Арсен займає важливу посаду в компанії. Доводиться миритися з тим, що його довго немає вдома.

Час від часу я говорю з чоловіком про те, щоб він змінив роботу. Але йому не подобається ця ідея, бо він заробляє чималі гроші. Мовляв, можна й потерпіти, доки чоловік працює у поті чола.

Нещодавно Арсен повідомив, що їде на цілих 2 тижні. Причому через відрядження зривається наша відпустка, яку ми збиралися провести лише вдвох. Мені було дуже прикро, бо я давно цей відпочинок планувала. Але подітися не було куди.

За пару днів до від’їзду чоловіка я збирала його речі і натрапила на якийсь загадковий конверт. Він лежав на самому дні валізи, а з нього стирчали якісь яскраві буклети.

Рука мимоволі потяглася, і я відкрила його. Побачене шокувало мене. То були путівки на море. Те саме море, де ми мали відпочивати з чоловіком. Якщо чесно, я давно підозрювала, що мій Арс має когось на стороні. Але щоразу намагалася переконати себе в тому, що просто накручую себе.

На цей раз все було інакше. Я звірила дати, записала, в якому готелі опиниться мій чоловік, коли нібито поїде у відрядження. У голові оселилася шалена думка: треба їхати. Мені не хотілося з’ясовувати стосунки на підставі моїх здогадок. Я хотіла побачити все на власні очі.

Щоб дістатися місця ймовірного відпочинку мого чоловіка та його коханки, мені треба було купити досить дорогий квиток. Інших просто не було, усі розкупили. А до моєї зарплати залишався рівно тиждень.

Не довго думаючи, я вирішила піти до подруги і позичити в неї потрібну суму. Наталя ніколи мені не відмовляла, завжди виручала у скрутну хвилину. Причину такого несподіваного візиту я вирішила їй не називати. Хто зна як і що піде.

Подружка з радістю позичила мені гроші, і я відразу купила квиток на літак. От уже радість, вперше полечу бізнес-класом, подумала іронічно я. Багато речей я не брала. Купатися в морі я не планувала, мета у мене була зовсім інша.

Коли я дісталася місця призначення, дала собі трохи часу відпочити. А потім вирушила на ресепшен.

Ви навіть не уявляєте, якої праці мені варто було випитати у адміністратора, в якому номері оселився мій чоловік. Якщо чесно, то мені довелося йому заплатити. Але це напевно того вартувало.

Я дочекалася вечора і несміливо постукала у двері. За кілька хвилин двері у номер відкрив Арсен. А ззаду долинав жіночий голос:

«Любий, ну хто там так пізно?»

І я одразу все зрозуміла. Голос Наталки я впізнаю з тисячі. Дзвінкий і пронизливий, наче кинджал, устромлений у мою спину. Мій чоловік мені зраджує.

“І давно?” – Видавила з себе я, дивлячись прямо в очі своєму чоловікові. Він лише махнув головою у відповідь. У кімнаті запанувала така тиша, що Наталя вирішила вийти подивитися, чи не сталося щось із її любим.

Коли вона побачила мене, єдине, на що її вистачило, це: «То от навіщо тобі потрібні були гроші».

Мені не хотілося нічого з’ясовувати. Все й так було зрозуміло. Я полетіла додому першим рейсом, зібрала свої речі і пішла з квартири. А наступного дня подала заяву на розлучення. Ось так раптово моє життя розділилося на «до» та «після».