Збирала чоловіку валізу у відрядження і натрапила на путівки до моря

Мій чоловік часто їздить у відрядження. Буває, що на кілька днів, а іноді й зовсім на тиждень. Я вже звикла до цього, оскільки Арсен займає важливу посаду в компанії. Доводиться миритися з тим, що його довго немає вдома.

Час від часу я говорю з чоловіком про те, щоб він змінив роботу. Але йому не подобається ця ідея, бо він заробляє чималі гроші. Мовляв, можна й потерпіти, доки чоловік працює у поті чола.

Нещодавно Арсен повідомив, що їде на цілих 2 тижні. Причому через відрядження зривається наша відпустка, яку ми збиралися провести лише вдвох. Мені було дуже прикро, бо я давно цей відпочинок планувала. Але подітися не було куди.

За пару днів до від’їзду чоловіка я збирала його речі і натрапила на якийсь загадковий конверт. Він лежав на самому дні валізи, а з нього стирчали якісь яскраві буклети.

Рука мимоволі потяглася, і я відкрила його. Побачене шокувало мене. То були путівки на море. Те саме море, де ми мали відпочивати з чоловіком. Якщо чесно, я давно підозрювала, що мій Арс має когось на стороні. Але щоразу намагалася переконати себе в тому, що просто накручую себе.

На цей раз все було інакше. Я звірила дати, записала, в якому готелі опиниться мій чоловік, коли нібито поїде у відрядження. У голові оселилася шалена думка: треба їхати. Мені не хотілося з’ясовувати стосунки на підставі моїх здогадок. Я хотіла побачити все на власні очі.

Щоб дістатися місця ймовірного відпочинку мого чоловіка та його коханки, мені треба було купити досить дорогий квиток. Інших просто не було, усі розкупили. А до моєї зарплати залишався рівно тиждень.

Не довго думаючи, я вирішила піти до подруги і позичити в неї потрібну суму. Наталя ніколи мені не відмовляла, завжди виручала у скрутну хвилину. Причину такого несподіваного візиту я вирішила їй не називати. Хто зна як і що піде.

Подружка з радістю позичила мені гроші, і я відразу купила квиток на літак. От уже радість, вперше полечу бізнес-класом, подумала іронічно я. Багато речей я не брала. Купатися в морі я не планувала, мета у мене була зовсім інша.

Коли я дісталася місця призначення, дала собі трохи часу відпочити. А потім вирушила на ресепшен.

Ви навіть не уявляєте, якої праці мені варто було випитати у адміністратора, в якому номері оселився мій чоловік. Якщо чесно, то мені довелося йому заплатити. Але це напевно того вартувало.

Я дочекалася вечора і несміливо постукала у двері. За кілька хвилин двері у номер відкрив Арсен. А ззаду долинав жіночий голос:

«Любий, ну хто там так пізно?»

І я одразу все зрозуміла. Голос Наталки я впізнаю з тисячі. Дзвінкий і пронизливий, наче кинджал, устромлений у мою спину. Мій чоловік мені зраджує.

“І давно?” – Видавила з себе я, дивлячись прямо в очі своєму чоловікові. Він лише махнув головою у відповідь. У кімнаті запанувала така тиша, що Наталя вирішила вийти подивитися, чи не сталося щось із її любим.

Коли вона побачила мене, єдине, на що її вистачило, це: «То от навіщо тобі потрібні були гроші».

Мені не хотілося нічого з’ясовувати. Все й так було зрозуміло. Я полетіла додому першим рейсом, зібрала свої речі і пішла з квартири. А наступного дня подала заяву на розлучення. Ось так раптово моє життя розділилося на «до» та «після».

Related Post

Забезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханоюЗабезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханою

Андрій не шукав серйозних відносин, але любов сама знайшла його. Перший час Андрій не помічав нову співробітницю Олену. Вона була невисокою, худенькою і не привертала уваги. Олена скромно виглядала і

Сестра подзвонила, виявляється мої проблеми то ще квіточкиСестра подзвонила, виявляється мої проблеми то ще квіточки

10 вечора, дзвонить мені моя сестра. Ми з Машкою маємо різницю в 2 роки, але іноді мені здається що ми як справжні близнюки, не інакше. От, наприклад у нас кава