Здається, що хлопець любить тих жінок, які розірвали з ним стосунки. Зберігає їх фото…

Зустрічаємося півроку, каже, що любить мене, але при цьому зберігає на комп’ютері фотографії дівчини, яка його покинула. Твердить, що забув її, але факти свідчать про протилежне.

Та дівчина попросила його зникнути з її життя, поки вона сама не захоче з ним спілкуватися. Вони не бачилися вже рік, але він все ще пам’ятає про неї. Як мені бути?

Олена, 26 років
Олено, звичайно, ви не можете стати особистим психотерапевтом свого обранця, але ваші відносини самі по собі можуть бути для нього цілющими.

Оскільки ваш лист досить короткий, і інформації в ньому мало, можу лише припустити, що він не забув скоріше не про почуття до тієї дівчини, а про заподіяний при відмові біль. Для нього це незавершена історія, немов поставлена ​​на паузу. І це може заважати йому створити по-справжньому близькі стосунки з вами.

Кого більше турбує, що він пам’ятає ту дівчину, – вас або його? Ви відчуваєте, що це заважає вашим відносинам? Вони якось розвиваються? У якому психологічному стані перебуває ваш чоловік? Які у нього плани щодо вашої пари? Як він проявляє почуття до вас?

Заперечення – завжди неприємний досвід, який приносить біль. Але якщо для жінки в нашій культурі прийнятно страждати, оплакувати відмову, втрату, намагатися відновити постраждалу самооцінку, то для чоловіка відмова – це, перш за все, удар по його силі і мужності, по його здатності завоювати жінку. Жінки зазвичай активно себе заспокоюють, а чоловіки немов закривають очі на проблему – а значить, все залишається як було.

Ваш чоловік може зберігати фотографії і для того, щоб потім, коли прийде в норму, все-таки поговорити з дівчиною, адже ви пишете, що вона «попросила його зникнути з її життя, поки вона сама не захоче з ним спілкуватися». Він може чекати цього моменту. Питання – для чого. Щоб закрити питання остаточно?

Тут треба знову повернутися до ваших стосунків, зрозуміти, які вони. Виходячи з цього можна визначити, йде процес зцілення чи ні.

You cannot copy content of this page