fbpx

Згодом я дізналася, що Вадим пішов з сім’ї, у нього є дитина. Я категорично була проти відносин з одруженим чоловіком, а тим більше не могла собі уявити, як зможу спілкуватися з його дитиною та колишньою дружиною

Як зрозуміти, чи кохає тебе чоловік. Час лікує. Ні, не лікує. Він тільки може дати чітку відповідь на питання, на які ти колись не могла знайти відповіді.

Познайомилися ми з Вадимом абсолютно випадково, через його друга. З першого погляду Вадим мені не сподобався, але я вже тоді помітила якусь симпатію в мою адресу.

Згодом я дізналася, що Вадим пішов з сім’ї, у нього є дитина. Я категорично була проти відносин з одруженим чоловіком, а тим більше не могла собі уявити, як зможу спілкуватися з його дитиною та колишньою дружиною.

Ми спілкувалися недовго, всього пару місяців. Ще тоді я стала помічати за собою, що все більше закохуюся в нього. У свою адресу я постійно чула купу компліментів, що я зовсім не така, як його колишня, що таких як я він ніколи не зустрічав і що його перший шлюб – велика помилка.

Через деякий час він почав приходити до мене додому в стані сп’яніння, пояснюючи це тим, що хотів трохи розслабитися з друзями. Запрошував в гості до своїх друзів, але в призначений день кудись пропадав. Пропонував зустрічатися.

Я йому багато пробачала і багато в чому довіряла. Стримувало від відносин тільки одне – боязнь того, що всі його родичі і друзі будуть думати, що я його забрала з сім’ї.

Ми так і не почали зустрічатися, і тим більше між нами не було ніяких інтимних відносин. Через місяць він сказав, що їде на заробітки в іншу країну.

Обіцяв подзвонити, коли повернеться. На мою пропозицію спілкуватися за допомогою інтернету і просто почати дружити – нічого не відповів.

Не відповів навіть на повідомлення в мережі, яке я йому написала.
А через півроку я дізналася, що він так і не розлучився і живе зі своєю дружиною. Чи була любов? Очевидно, що ні. Адже коханих не кидають.

Related Post

Мені не дозволялося працювати і спілкуватися з подругами. Чоловік старший на 20 років забороняв мені всеМені не дозволялося працювати і спілкуватися з подругами. Чоловік старший на 20 років забороняв мені все

Мій чоловік був старший за мене на 20 років. Сама досі не розумію, як я так попала. Спілкуватися ми з ним почали незадовго до мого повноліття. Не можу сказати, що