fbpx

Жахлива старість, все життя дітей сама тягнула, а вони мені, мамо, не для того ти нас ростила

Не хочу більше бути нянькою для їх дітей. Я коли на пенсію вийшла, то в мене звісно ж часу більше стало. Але і справ назбиралося. Перш за все я вирішила зайнятися здоров’ям, бо ж все життя відкладала, то робота, то діти, тепер то в мене і час є, і можливість.

Так от, коли я лягла на діагностику, мені порадили поїхати в санаторій і звісно ж я все розповіла дітям, вони підтримали, на путівку скинулися, але я розуміла що щось тут не так.

А по приїзду мене вже чекали мої внуки від сина і дочки, Олегу 7 років, Юлі 8. А діти вирішили сім’ями на море поїхати за кордон без дітей. Дітей звісно ж на мене скинули.

Я обожнюю внуків, та це вже ні в які ворота, їх треба годувати, доглядати, спати вкладати. Хоч уже і дорослі, та що я з ними обома буду робити, це тепер 2 тижні на старості ні вийти нікуди, ні до себе не запросити нікого.

А може я чоловіка вирішила знайти, чи роботу, чи взагалі хочу відіспатися, а тут внуки. Я на таке не підписувалася. А головне діти вже все вирішили за мене, привезли одяг, солодощі, 4 пакети продуктів і гроші.

І куди мені тепер те щастя дівати. Кажу найміть няньку. І взагалі, не для того я вас ростила, щоб на старості ще внуків глядіти поки ви відпочиваєте. Коротше щось в них там не вийшло, словом путівки пропали і по 500 зелених з кожного теж коту під хвіст.

А нещодавно у мене була сталася біда, мені уколи приписали, а в квартирі безлад, спина схопила, то я дзвоню дітям, ще як на зло на кухні кран тече, води витікає сила силенна, кажу їм най би зібралися та приїхали гуртом допомогти.

Син працює будівельником, зять лікарем, дівчата б допомогли приготувати та прибрати. Вони мені таке сказали, що в мене волосся дибки стало. -Мамо, найміть клінінг. Не для того ти нам ростила, щоб ми тобі підлогу терли та унітази мили.

От не спілкуємося вже 4 місяці, я прошу діток хоча б на кілька днів, а вони все відмахуються, адже ж вони з нянькою. Хіба заслужила , таку жахливу старість?

Related Post

Катька обіцяла незалежно від результату зводити її в СПАКатька обіцяла незалежно від результату зводити її в СПА

Катя слізно просила свою подругу, аби та допомогла перевірити нового хлопця на вірність. Машка, як то кажуть, ноги від вух, зачіска, губи, груди, все доведене до ідеалу, манікюр, вифарбуване волосся.

Ніна та Ігор зустрілися після розлуки у 30 років, це був знак долі, що їх кохання вічнеНіна та Ігор зустрілися після розлуки у 30 років, це був знак долі, що їх кохання вічне

Одного разу настане тьмяний і тужливий день, коли здасться, що жити більше нема чим. Все пройшло і помчало в безоглядну далечінь, і нічого не залишилося, лише туга та печаль, –