fbpx

Жартівниця твою ж… Дожартувалася, що сім’ю розбила

Яна з чоловіком були дуже і дуже веселими. От є такі сім’ї,де люди просто обожнюють підколювали один одного. Правда останнім часом вони вже не такі завзяті, але разом з тим, як то кажуть рідко але мітко один одному підкладають “свиню”.

Але Яна цього разу трішки перестаралася. Поїхала в чергове відрядження, а чоловіку з дитиною подарувала квитки в кіно на той день, коли мала б повернутися.

Впевнившись, що хлопці дійсно пішли в кіно вона зайшла в квартиру, підкинула в кишеню чоловіка кілька волосин, звісно ж жартома, просто пофарбувала їх в рудий колір.

А потім ще й трусики жіночі дістала з тумби, вони всеодно їй великі були, чоловік і не бачив їх ні разу, вони запаковані були, поклала собі в кишеню, потім ще кілька штрихів, дешеву губну помаду в ванній забула і трішки волосся накидала в раковину і на подушку.

Потім вийшла з квартири, і спокійно з валізою пішла на вокзал, а, до цього камеру встановила таку, дешевеньку, хотіла розіграти чоловіка.

На вокзалі вже подзвонила, каже все, я на місці, як кіно? Чоловік з сином приїхали її забрати, поки грузили валізи Янка підкинула ті трусики, в машину, в бардачок, а край маленький лишила щоб видно було, щоб виглядав.

Словом, всілися, вона подумала ще, шкода що в машині камери немає, але ж є відеореєстратор, увімкнула, а що, підозр не буде, це ж відеореєстратор. І тут каже, коханий, я десь замастила туфлі, в тебе серветки є вологі, Юра і ляпнув здуру, так, каже в панелі є, в бардачку, от вона при ньому відкриває, а тут трусики, звісно при синові скандал не стала закочувати, але обидва бачили, що вона їх звідти дістала.

А вдома, вже висказала, а чоловік знітився так. А потім типу знайшла волосся, та інші докази, потім ще й помадою кинулася в чоловіка, каже я такими підробками дешевими не користуюся.

Та й по тому, він квіти там, сережки їй подарував, щоб не злилася, каже не знаю що це, а що має казати. А ближче до дня народження вона вирішила запис змонтувати і як подарунок віддати, щоб бачив тільки своє обличчя.

Але не врахувала те, що чоловік на якийсь час вдома сам лишався після тієї розмови, набрав якийсь номер. -Ало, Аня, і не соромно, трусики, волосся, помада, що ти не знаєш, а в кого ще руде волосся, всього 3 зустрічі а ти вже мене хочеш з жінкою розлучити, все, розходимося, знати тебе не хочу.

Тут Янку і поміняло, з тих пір то 2 місяці пройшло, чоловіка після того жарту як підмінили. Тепер от не знає що робити? Чи то сваритися, чи зробити вигляд що нічого не знає? Як сім’ю зберегти, адже ж сама це все придумала?

Related Post

Класні поради для шашличного маринаду, гранатовий сік та мінералкаКласні поради для шашличного маринаду, гранатовий сік та мінералка

Що ви уявляєте, коли чуєте слово «шашлик»? Рум’яне підсмажене м’ясо, нанизане на шампури і все ще шкворчать прозорим жирком над злегка червоним вугіллям, легкий димок і неповторний аромат. Сонце, зелена

Набридло вмовляти жінок на взаємність, хочу сім’ю і теплих відносинНабридло вмовляти жінок на взаємність, хочу сім’ю і теплих відносин

Мені 35, в розлученні два роки, по колишній дружині не страждаю. Хочу нових відносин і сім’ю, своїх дітей. Але є проблема – не хочу знайомитися і вмовляти жінок на взаємність.