Перейти до вмісту

Жінка почервоніла, вона не знала, що відповісти. Вона відчувала, що

Жінка пішла з квартири навіть не озираючись, вона не переймалась через те, що залишає своїх дітей на чоловіка. Оксана відчула, що вона вільна і їй більше не прийдеться вдавати люблячу матір та хорошу дружину.

Микола залишився сам і він старався дати своїм дітям багато любові і щастя, він хотів, щоб вони не сумували за їхньою матір’ю. Він багато проводив часу з сином і дочкою, читав їм книги, водив у театри, кіно і на атракціони. Він старався бути сильним, але відчував, що хоче, щоб поряд з ним була жінка, яка б допомагала і підтримувала його.

Чоловік жив заради дітей, які кожного дня говорили, як сильно люблять його. Він багато працював, щоб його син і дочка мали все необхідне та ніколи не скупився, та купував їм якісний одяг, іграшки та солодощі. Він возив їй відпочивати на озера, у гори, хотів, щоб діти були щасливими поряд із ним.

Одного дня чоловік вирішив піти з дітьми у мотузковий парк, бо старший син уже давно мріяв ходити канатними доріжками.

Діти одягнули спорядження і пішли вперед, а їхній батько піднявся на канатну доріжку, але боявся йти далі він згадав, що завжди боявся висоти.

– Все гаразд? – запитала жінка, яка йшла позаду нього.– Так. Я зараз вас пропущу вперед. – відповів Микола.– Ваші діти уже побігли вперед. Ви не бійтесь, канатний міст міцний. Дайте вашу руку.

Чоловік дав їй руку і вони помаленьку пішли вперед. Він відчув, що страх помаленьку зникає, а все завдяки цій рудоволосій жінці.

– Дивіться ваші діти уже спустились і мій син також. – сказала йому незнайомка. Вони обережно злізли до дітей, які чекали їх на галявині.

– Я хочу на знак вдячності за допомогу запросити вас з дітьми у ресторан. Підете зі мною і діти поїдять, ми вже довго у парку і вони голодні.

Діти відразу добре поладнали і весело розповідали один одному цікаві історії. – Я розлучений. Дітей я виховую сам. Зараз у неї інша сім’я і сином та дочкою вона не цікавиться. А де ваш чоловік?

– Ми також розлучені. Він покинув мене відразу після народження сина, сказав, що не хоче виховувати дитину. Зараз він переїхав жити закордон і ми декілька років його не бачили.

Микола дивився на жінку і бачив, що вона повна протилежність його колишній дружині. Вона любить і дбає про сина, а Оксана після того, як пішла від них жодного разу не зателефонувала та не поцікавилась, як справи у їхніх дітей. Він згадав, як на прощання жінка сказала йому: «Ти нікому не будеш потрібний з двома дітьми!»

Кожного тижня чоловік і жінка з дітьми почали ходити у мотузковий парк. Дітям подобалось ходити по канатних доріжках, а дорослі тим часом могли спілкуватись.

Жінка почервоніла, вона не знала, що відповісти. Вона відчувала, що закохана в Миколу, але такого повороту подій не очікувала.– Так. – тихо відповіла вона. – Я вийду за тебе заміж.