Жінка подивилася на дівчинку і раптом каже: “Заміж вийдеш, скоро дуже, домовик тебе з дому жене»

Жила сім’я звичайна, тато, мама, син і дві дочки. Дочці старшій було 17 років, молодшій 16, старша така розумниця, вчилася добре, по дому господиня. А молодша все заміж вискочити хотіла, кокетка, вчитися не хотіла, заміж хотіла вже вийти.

Нареченого собі вже знайшла багатого, сина військового і хотіла з батьками познайомити. Квартира у них звичайна, двокімнатна, в одній спальня батьків, в інший диван, крісло, шафа.

У цій кімнаті діти спали, уроки робили. Дівчата на дивані, а син на кріслі спав. Звичайна сім’я в 90-х роках так жила.

Ось один раз спати лягли всі, а шафа за диваном стояла. Чує старша, що нібито з верху шафи вода ллється так, що аж бризки на неї летять. Злякалася, закричала, всіх підняла. Перевірили все батьки і заспокоїли її, що їй наснилося.

На наступну ніч нібито олівці над головою падають і котяться, вона знову закричала. Подивилися, нічого немає. Заспокоїли її.

На третю ніч вона закричала від того, що диван раптом підніматися почав. Причому ніхто більше цього не бачив. Вирішила її мати в лікарню відвести.

А там жінка сиділа в коридорі і мати їй розговорилася і розповіла, що так і так … Жінка подивилася на дівчинку і раптом каже: “Заміж вийдеш, скоро дуже, домовик тебе з дому жене».

Мати посміялася і відповідати нічого не стала. Лікар сказав, що це перевтома і вони пішли додому. А ввечері наступного дня молодша нареченого в гості покликала, з батьками познайомити. Він прийшов, але коли побачив старшу дочку, закохався і засватав її скоро. Вони одружилися і живуть досі. Дітей виховують.

Related Post

Вам касир не потрібен, загорнути з собою?Вам касир не потрібен, загорнути з собою?

Працюю в супермаркеті касиром. Людей за день бачу сотні, всі вони як один. Робота в мене не важка, але треба пильнувати, іноді і монотонність більше втомлює, ніж фізична праця. Головне

Кохаю одруженого чоловіка і нічого не можу з цим зробитиКохаю одруженого чоловіка і нічого не можу з цим зробити

Десять років тому я мала близьке спілкування з одним хлопцем, і це могло перейти у стосунки. Але цього так і не сталося. Хлопець одружився з іншою. Про мої почуття до

«Народиш-зрозумієш», — говорили вони«Народиш-зрозумієш», — говорили вони

Плюс тридцять, чергу до лотка з морозивом. Дочекалася, купила останній фруктовий лід. Раптом чую голос з-за спини: — Папа, я не хочу пломбір, я хочу фруктовий лід! Продавець — молоденький