fbpx

Жінка подивилася на дівчинку і раптом каже: “Заміж вийдеш, скоро дуже, домовик тебе з дому жене»

Жила сім’я звичайна, тато, мама, син і дві дочки. Дочці старшій було 17 років, молодшій 16, старша така розумниця, вчилася добре, по дому господиня. А молодша все заміж вискочити хотіла, кокетка, вчитися не хотіла, заміж хотіла вже вийти.

Нареченого собі вже знайшла багатого, сина військового і хотіла з батьками познайомити. Квартира у них звичайна, двокімнатна, в одній спальня батьків, в інший диван, крісло, шафа.

У цій кімнаті діти спали, уроки робили. Дівчата на дивані, а син на кріслі спав. Звичайна сім’я в 90-х роках так жила.

Ось один раз спати лягли всі, а шафа за диваном стояла. Чує старша, що нібито з верху шафи вода ллється так, що аж бризки на неї летять. Злякалася, закричала, всіх підняла. Перевірили все батьки і заспокоїли її, що їй наснилося.

На наступну ніч нібито олівці над головою падають і котяться, вона знову закричала. Подивилися, нічого немає. Заспокоїли її.

На третю ніч вона закричала від того, що диван раптом підніматися почав. Причому ніхто більше цього не бачив. Вирішила її мати в лікарню відвести.

А там жінка сиділа в коридорі і мати їй розговорилася і розповіла, що так і так … Жінка подивилася на дівчинку і раптом каже: “Заміж вийдеш, скоро дуже, домовик тебе з дому жене».

Мати посміялася і відповідати нічого не стала. Лікар сказав, що це перевтома і вони пішли додому. А ввечері наступного дня молодша нареченого в гості покликала, з батьками познайомити. Він прийшов, але коли побачив старшу дочку, закохався і засватав її скоро. Вони одружилися і живуть досі. Дітей виховують.

Related Post

Спілкуюся онлайн з одруженим чоловіком, після того як показала йому свої умови життя він почав рідко відповідати та й сам не пише першийСпілкуюся онлайн з одруженим чоловіком, після того як показала йому свої умови життя він почав рідко відповідати та й сам не пише перший

Мені 40 років. Два роки спілкуюся онлайн з чоловіком. Тільки спілкування без перспектив зустрічей, так як він одружений, а я заміжня. Спілкування про все. Він людинаінтровертна. Про особисте практично не

От знаєте, дівчата, таку приказку – “Хочеш зустріти колишнього – виглядай якомога гірше”?От знаєте, дівчата, таку приказку – “Хочеш зустріти колишнього – виглядай якомога гірше”?

Зустрічалася я з одним хлопцем пару років назад. Звали його Макс. Гарний, високий, з почуттям гумору. Він грав в футбол і багато читав. Мені здавалося, що я Макса любила. За