Жінка постарше – моя перша любов… З тих пір часто задивляюся на тих хто старше за мене

Навчався в десятому класі. Планував на Новий рік з друзями поїхати в Київ на кілька днів. Ще навесні батьки сказали, що не дадуть мені грошей на поїздку. А гроші для поїздки були потрібні. Вирішив підробити на літніх канікулах.

Це було літо 2010-го. Я розвішував оголошення про підробіток на стовпах на всьому районі. Прочекав тиждень – ніхто не дзвонив. Наступного разу діяв трохи інакше – роздрукував на чверті аркуша A4 послуги, які я можу надати за гроші і вказав телефон, і став розкидати листівки прямо по поштових скриньках.

З’явилися замовлення. Комусь потрібно було викопати траншею перед будинком, комусь обрізати дерева. І чи то шосте, то чи сьоме замовлення було досить велике – потрібно було покосити траву на ділянці приватного будинку.

По телефону ми з жінкою домовилися про цінник. Я взяв електрокосарку батьків і пішов працювати. Це були перші числа червня.

Приблизно до обіду я впорався з затвердженим графіком. Отримав розрахунок і пішов. Увечері мені знову зателефонувала та жінка, у якої трудився в днем ​​раніше. На цей раз потрібно було спиляти грушу. Взяв у друга бензопилу і пішов.

Але до груші справа так і не дійшла. Спочатку ми з жінкою пили чай майже годину, потім я допомагав їй розчистити і поглибити траншею перед ділянкою. Вона покликала обідати. Тоді я вперше поцілувався з жінкою. Я не цілувався ні з ровесницями, ні з ким взагалі до того моменту.

Той перший поцілунок запам’ятав назавжди – він був дуже приємним, хмільним. Все здавалося мені якимось загальмованим, немов час злегка призупинили. Хвилина розтягнулася на цілу годину. Не можу цього пояснити інакше. Час ніби забарився. Я навіть не зовсім розумів, що роблю. Просто робив те, що просила жінка.

І не скажу, що мені було неприємно – навпаки, вона була дуже красива і чарівна. Мені запам’ятався запах її парфумів: пахло хвоєю і лісом.

Увечері повернувся без бензопили і телефону. Через неуважність забув все у неї. На наступний день повернувся. Це був мій перший тривалий роман за все моє життя. Скажу прямо, що того літа я особливо нічого і не заробив, але кожен день літа у мене був дуже прямо насиченим. Не знаю, можливо, батько і здогадувався, що я йду майже кожен день до своєї коханої. Тільки він не знав, що коханою була жінка вдвічі старша за мене.

Приблизно до кінця серпня наші відносини закінчилися. Мені здається, що у цьому виною більше було мої дурні вчинки. Але чого очікувала жінка віку 30+ від підлітка?

Грошей за те літо я не заробив, але зате вражень отримав масу. З того літа мене завжди тягнуло до жінок злегка постарше. З ними завжди цікавіше, вони не такі закомплексовані і дивляться на життя трохи інакше.

You cannot copy content of this page