fbpx

Жінку потрібно цінувати і оберігати, тому що її присутність не цінить ніхто, а відсутність видно відразу

У Насті 3 дітей, у всіх різниця в 1.5 року. Це не той випадок, коли народжують ради грошей. Того мізеру, який платять їй на 3 дітей вистачає ледь на їжу для одного, але і на тому добре. Бо в сім’ях де є діти кожна копійка важлива. Тим не менш Катя старається для всіх.

З Максимом вони познайомилися 10 років назад, довго зустрічалися, потім довго ще жили разом. Одружилися вже тоді, коли Катя вперше завагітніла. Все було гаразд. Максим мав непогану роботу, тому вистачало на все. Катя могла спокійно займатися хатніми справами, вчити та розвивати дитину, готувати смачні обіди.

Саме тому, що повністю вистачало грошей, вони зважилися на 2 дитину. Тому через півтора року народилося ще одне янголятко. Звісно стало набагато складніше, бо 2 дітей в такому віці потребують уваги і великої витримки. Каті здавалося що вона все переживе, чоловік був поруч, хоча й став приходити пізніше.

Про третю вагітність вона дізналася зовсім випадково, уже на 4 місяці. Лікарі рекомендували подумати над тим як вирішити це питання, тому що народжувати було так само ризиково, як і позбавляти дитини життя. Розказала вдома все чоловікові, вирішили народжувати.

Меншій було 1.6 коли народилася Євочка, старшому тоді тільки виповнилося 3. Пологи, як не дивно пройшли дуже легко, були звісно невеликі ускладнення, але в цілому все було добре. За ті 3 дні, що вона була в пологовому вона реально виспалася і відпочила. Приїхала додому вже з новими силами. Там якраз неприємний сюрприз. Чоловіка звільнили з роботи, фірма стала банкротом. Нічого не можна було вдіяти.

Грошей не вистачало катастрофічно. Максим пішов шукати нову роботу. Влаштувався водієм в нічну зміну. Роботи щоденна, але об 11 ранку він був вже вдома. Катя, бо думала, що чоловік буде тепер більше часу приділяти їм і будинку. Але Максим весь час спав, бо в дорозі вночі було важко зорієнтуватися, тому по суті вдома його майже не було. У 2 менших одночасно лізли зуби, у старшого були як не синці то простуда.

Катя валилася з ніг, вона не встигала навіть приготувати дітям їсти, вони цілодобово бігали по будинку і розносили все на своєму шляху. Чоловік виказував своє невдоволення щодо безладу в будинку і того, що прийшов край смачним вечерям.

Катя завжди дзвонила йому коли він був в дорозі, щоб не заснув бува чи ще щось. Цієї ночі не подзвонила. Зранку він прибіг додому і побачив її тіло на кухні, поруч спав знесилений син, дівчатка були кожна в своєму ліжечку. Діти мабуть кричали всю ніч, тому що сусіди були вкрай незадоволені. Каті викликали швидку. Нічого серйозного в неї не діагнозували, але лікар порадив лишитися в лікарні ще на 4 дні.

Перший день з дітьми сиділа свекруха, тому на питання чоловіка чому знов вермішель, вона розказала йому як треба цінувати жіночу працю. 2 і 3 день приїхала Катіна мати, з цієї історії вона взяла як мінімум те, що не варто більше звинувачувати доньку що вона погана мати, нічого не встигає і не допомагає батькам. 4 ніч, якраз перед випискою Катерини всю добу Максим крутився в домі. Прибирав, прав, готував, приводив до ладу іграшки і дітей. Більше ніяких питань до Каті не виникало. Всі почали їй допомагати, тепер 1 раз в тиждень відпускають по магазинам і до лікаря.

Related Post

Жінка подивилася на дівчинку і раптом каже: “Заміж вийдеш, скоро дуже, домовик тебе з дому жене»Жінка подивилася на дівчинку і раптом каже: “Заміж вийдеш, скоро дуже, домовик тебе з дому жене»

Жила сім’я звичайна, тато, мама, син і дві дочки. Дочці старшій було 17 років, молодшій 16, старша така розумниця, вчилася добре, по дому господиня. А молодша все заміж вискочити хотіла,

Сниться, що закохана в іншого чоловікаСниться, що закохана в іншого чоловіка

Мені часто сниться одногрупник. Уві сні я закохана в нього і одночасно відчуваю провину перед хлопцем, з яким давно живемо разом. Бачу, він щось підозрює, але розповісти йому не наважуюся.

Поки коханий був у душі, раптом чую звук вібрації з під комода, хоча телефон його лежав на столі. Мені стало цікаво що там. І побачила там ще один телефон. Було 2 пропущених і смски від якоїсь Юлії й смс: “Спасибі за ці чудові дні, наше сонечко щасливе. І я теж, ніч була чудова” і друга смс “Чому не береш слухавку, я скучила, хочу поговорити про наші стосунки”Поки коханий був у душі, раптом чую звук вібрації з під комода, хоча телефон його лежав на столі. Мені стало цікаво що там. І побачила там ще один телефон. Було 2 пропущених і смски від якоїсь Юлії й смс: “Спасибі за ці чудові дні, наше сонечко щасливе. І я теж, ніч була чудова” і друга смс “Чому не береш слухавку, я скучила, хочу поговорити про наші стосунки”

Трохи більше як рік тому мені написав хлопець, з яким ми почали спілкуватися. Зовсім скоро ми вперше зустрілися. При зустрічі він справив на мене гарне враження. Особисто мені він дуже

facebook