Перейти до вмісту

Жінки, що заробляють більше грошей, ніж чоловіки, завжди завантажені ще й домашньою роботою

Я люблю завжди і в усьому порядок. Ось щоб було ідеально, як на зображенні. Я сама зробила своє життя таким, досягла всього, чого хотіла, своєю пекельною працею. У мене повна сім’я: чоловік та двоє прекрасних діток — хлопчик та дівчинка. Але якої ж праці мені коштує підтримувати наш корабель на плаву!

Я головне джерело доходів, багато працюю і відповідаю за все домашнє господарство. Але мій чоловік не вважає своїм обов’язком поприбирати, навіть якщо він залишається вдома весь день. Він, як і раніше, вважає, що це жіноча справа! А його обов’язки — це ремонт та метушня з автомобілем.

Часом я почуваюся ображеною і стомленою. Коли я прошу його щось зробити, наприклад, пропилососити в будинку, він справляється всього за 15 хвилин! Вгадайте, наскільки ретельно це буде зроблено. І тому мені доводиться все робити самій, падаючи з ніг від втоми.

Я шукаю співчуття і не знаходжу його. Я вважаю, що чоловіки повинні навчитися робити всю роботу по дому. Тим більше, якщо вже на мені тримається весь сімейний бюджет.

Чоловіки завжди скаржаться на те, що жінка хоче грошей, але нічого не можуть зробити належним чином. Навіщо комусь потрібен той, хто ні на що не годиться?

У Віктора своя правда: 

І не бачу нічого поганого у тому, що зараз я не працюю. Моя мама займалася традиційним господарством, поки ростила нас із братом, а батько все життя пропадав на роботі. Але він був чудовим батьком! Допомагав мамі, як міг, у вихідні.

Батьки ніколи не сварилися через такі речі, як прибирання пилососом та посуд. Коли він вийшов на пенсію, то пішла працювати мама. І працювала 15 років до своєї пенсії. Він прав, мив посуд, готував. Вони ніколи не давали одне одному доручень, а просто працювали у команді. Вони прожили разом 40 років, доки тата не стало. Зараз мати все віддала б, щоб знову помити з ним посуд.

Моя кохана часто бурчить і скаржиться, що я їй не допомагаю по дому. Але хоч би що я робив, їй все не так. Вона критикує мене за всякі дрібниці, їй вони здаються мега важливими. При цьому я почуваюся невдахою. Тому тепер і не беруся ні готувати, ні прати.

Моя дружина дорікає мені за те, що я нічого путнього не можу зробити. Але це неправда, чоловіки можуть! Найкращі готелі та ресторани забиті кухарями-чоловіками, і вони заробляють величезні гроші своїми навичками. Якби вона зробила крок назад і дозволила мені самому розібратися з їжею з початку і до кінця, запевняю вас, я зробив би це просто чудово.