Жінки, вимагайте! Чоловіки, не терпіть! – Ось такою я вважаю “таємницю” ідеальних відносин

Завжди розчулювало, коли дівчата виходили заміж за кого-небудь. Аби за кого, головне – вийти. Ще вражало, коли жінки трималися за благеньких мужичків. П’є – ладно, нероба – теж добре … Адже у нас в країні чоловіків менше, ніж жінок. Але мені здається, що це зовсім ненормальний погляд на життя.

Намагатися натягувати статистичні дані на реальне життя – остання справа. Виправдовувати наявність нікчемного мужика, до якого не відчуваєш ніяких почуттів? Л – логіка.

У моєму житті було троє чоловіків. Всі вони були цілком хорошими, розумними, добрими, але були такі пункти, які я не могла терпіти. В результаті я розлучилася з першими двома чоловіками. Триматися за чоловіка – це якийсь крок відчаю. Вам так не здається?

Я не засуджую дам, які хочуть, щоб поряд був чоловік. Але агресивний невменяшка, який не в ладах з алкоголем? Краще тоді взагалі без мужика. Проблем менше.

Я не кажу, що всі жінки такі прямо все ідеальні. Зовсім ні. Теж вистачає неадекваток. Вважаю, що такий підхід працює однаково добре і по відношенню до жінок. Нормальному чоловіку не варто терпіти неадекватку.

Пам’ятайте, що якщо ви пред’являєте протилежній статі якісь вимоги, то цілком нормально, що ви теж повинні відповідати критеріям чоловіків. Відповідаєте? Тоді вимагайте!

Related Post

Я прокинулася і зрозуміла, що вже 2 години стою в каплиці і очисні сльози ллються з моїх очейЯ прокинулася і зрозуміла, що вже 2 години стою в каплиці і очисні сльози ллються з моїх очей

Коли мені було 24, я теж зустріла одруженого чоловіка, спочатку він не говорив про своє становище, все було як в казці, я повірила в справжню любов, потім визнання – і

Я вважала що мої друзі нормальні люди, а вони виявилися аферистами, мені соромно за нихЯ вважала що мої друзі нормальні люди, а вони виявилися аферистами, мені соромно за них

Ми з моїми друзями не бачилися років зо 5, не менше. Багато що за цей час змінилося. Вони стали дуже поважними і багатими, як то люблять казати з грязі в

Чоловік зайнятий своєю дитиною, а про мене забувЧоловік зайнятий своєю дитиною, а про мене забув

Ми в шлюбі 3 роки. Чоловікові 42, мені 27. Я виросла без батька і в своєму чоловікові знайшла те, про що мріяла з дитинства: надійну опору, підтримку, турботу і ніжність.