ЦЕ EASY Життєві історії Жила у нас в під’їзді одна жінка, яка “знала все про всіх”, благо вікна у неї виходили на вхідні двері під’їзду, і вона страждала безсонням. Так ось, щоб їй не було нудно жити, любила вона придумати байки про своїх сусідів

Жила у нас в під’їзді одна жінка, яка “знала все про всіх”, благо вікна у неї виходили на вхідні двері під’їзду, і вона страждала безсонням. Так ось, щоб їй не було нудно жити, любила вона придумати байки про своїх сусідів

Все в нашому житті взаємопов’язане. Здрастуйте дорогі читачі! Мені хотілося б розповісти вам історію про людей, які люблять почухати злими язиками не думаючи про наслідки.

Жила у нас в під’їзді одна жінка, яка “знала все про всіх”, благо вікна у неї виходили на вхідні двері під’їзду, і вона страждала безсонням. Так ось, щоб їй не було нудно жити (вона потім в цьому зізналася), любила вона придумати немислимі гидоти про своїх сусідів.

Звісно, всі дівки у неї були гулящі, а хлопці – розбишаки. Скільки крові вона попила нам – не розповісти. Ми (сусіди й мешканці будинку) знали її дивацтва, а ось жителі інших будинків, на жаль, ні. І найприкріше, вірили їй на слово.

Повертаюся якось з роботи (працювала офіціанткою приходила о 5 ранку), втомлена і без сил абияк дісталася до своїх дверей, минаючи п’ять поверхів і сотні ступенів. Дивлюся, двері на дах відкриті й опущені сходи. Не знаю що мене тоді спонукало, але я вирішила залізти наверх і подивитися.

Піднявшись, я побачила дівчину-сусідку з третього поверху, сплячу, неприродно бліду. Як пізніше виявилося, ця дівчинка зустрічалася з юнаком із сусіднього будинку, любов у них була неземна, вся справа до весілля йшла.

А наша зла сусідка-трепло, побачила одного разу батьків цього хлопця й облила брудом бідну дівчинку. Батьки, відправили сина вчитися в інше місто, а дівчині нічого не залишилося як зробити такий необдуманий вчинок.

P.S. Дівчина залишилася здорова, а сусідку засудили й змусили виплатити велику суму грошей, благо вона була самотня, але заможна, вона продала свою квартиру і виїхала жити в інше місто. Завжди думайте про наслідки, кажучи про когось неправду.

Related Post

Виявилося, що тиждень тому Ігор одружився. Та не просто одружився, а на тій жінці, з якою до цього вже був одружений. У них з “новою колишньою” дружиною є спільна дитина, але цей підлий чоловік примудрився відсудити половину будинку у дружини. Пів будинку продав, а гроші незрозуміло куди витратив, а через два роки знову одружився на тій же жінці!Виявилося, що тиждень тому Ігор одружився. Та не просто одружився, а на тій жінці, з якою до цього вже був одружений. У них з “новою колишньою” дружиною є спільна дитина, але цей підлий чоловік примудрився відсудити половину будинку у дружини. Пів будинку продав, а гроші незрозуміло куди витратив, а через два роки знову одружився на тій же жінці!

Це якою же дурепою потрібно бути, щоб двічі вляпатися ?! Є у мене знайомий один, якого я не беруся охарактеризувати, але грошей, про всяк випадок, не займаю. Заповзятливий він, мабуть.

За любов потрібно боротися, а за родину – тим більше!За любов потрібно боротися, а за родину – тим більше!

На дрібні інтрижки і флірт мені завжди було плювати – я впевнена в собі і не ревнива. Але несподівано чоловік сказав, що хоче розлучення. Природно, для такого рішення повинна бути