fbpx

Жила у нас в під’їзді одна жінка, яка “знала все про всіх”, благо вікна у неї виходили на вхідні двері під’їзду, і вона страждала безсонням. Так ось, щоб їй не було нудно жити, любила вона придумати немислимі гидоти про своїх сусідів

Все в нашому житті взаємопов’язане. Здрастуйте дорогі читачі! Мені хотілося б розповісти вам історію про людей, які люблять почухати злими язиками не думаючи про наслідки.

Жила у нас в під’їзді одна жінка, яка “знала все про всіх”, благо вікна у неї виходили на вхідні двері під’їзду, і вона страждала безсонням. Так ось, щоб їй не було нудно жити (вона потім в цьому зізналася), любила вона придумати немислимі гидоти про своїх сусідів.

Звісно, всі дівки у неї були б ***, а хлопці – бандюки. Скільки крові вона попила нам – не розповісти. Ми (сусіди й мешканці будинку) знали її дивацтва, а ось жителі інших будинків, на жаль, ні. І найприкріше, вірили їй на слово.

Повертаюся якось з роботи (працювала офіціанткою приходила о 5 ранку), втомлена і без сил абияк дісталася до своїх дверей, минаючи п’ять поверхів і сотні ступенів. Дивлюся, двері на дах відкриті й опущені сходи. Не знаю що мене тоді спонукало, але я вирішила залізти наверх і подивитися.

Піднявшись, я побачила дівчину-сусідку з третього поверху, сплячу, неприродно бліду, в калюжі крові. Як пізніше виявилося, ця дівчинка зустрічалася з юнаком із сусіднього будинку, любов у них була неземна, вся справа до весілля йшла.

А наша зла сусідка-трепло, побачила одного разу батьків цього хлопця й облила брудом бідну дівчинку. Батьки, відправили сина вчитися в інше місто, а дівчині нічого не залишилося як зробити такий необдуманий вчинок.

P.S. Дівчина залишилася жива, сусідку судили й змусили виплатити велику суму грошей, благо вона була самотня, але заможна, вона продала свою квартиру і виїхала жити в інше місто. Завжди думайте про наслідки, кажучи про когось неправду.

Related Post

Жінка, яка стала безхатьком прозвали “Обліпихою”, але їй вдалося знайти будинок і одружитисяЖінка, яка стала безхатьком прозвали “Обліпихою”, але їй вдалося знайти будинок і одружитися

Жінку без певного місця проживання «Обліпиху», в місті, знали багато хто. Це була красива, цікава в усіх відношеннях жінка. Вона була одружена з капітаном цивільного корабля, після розлучення, виховувала одна