fbpx

Жити в страху що свекруха побачить нову помаду в мене

Ця історія трапилася зі мною коли я була не мало не багато одружена вже 4 роки. Це зараз я згадую такі моменти як небачену дуріс ть, а тоді мені здавалося що я роблю все правильно, роблю все так, як має бути, щоб сім’ю зберегти і відносини з усі а навколо не зіпсувати.

Якщо по порядку, то коли я вийшла заміж за Олега мені відразу стало ясно хто заправляє всім в цій сім’ї, хто як то кажуть замовляє музику. Мама Олега дуже хитра жінка, вона добивається всього через жалість, добрі оченятка та гру на публіку.

Але мені б тоді ці мізки і досвід життя. От ми після весілля з’їхалися, почали жити разом і заявив мені Олег от що, він щомісяця лає мамі на її потреби 4 частину зарплати.

Ну я подумала треба так треба, сума не дуже велика, та й разом з тим вона його мама, хоча сказати що я була в захваті я не можу.

А потім гірше, Олегу стало шкода віддавати матері такі гроші, він подумав сказати їй, що його на роботі трішки понизили, просив підіграти йому. Я згодилася, хоч такі авантюри люблю не дуже.

Стали ми приходити до свекрухи в старих речах, а коли вона мала йти до нас то я ховала всі дорогі засоби, речі, ставила на стіл тарілку з бубликами і ставала варити суп.

Абсурдно, так, але я з цим жила майже пів року. Коли Інна Василівна почала заглядати до нас мало не щодня, мені дійсно довелося забути про косметику, манікюр і нормальні речі, адже вона могла прийти в будь який момент.

І знаєте, мені набридло жити в страху що свекруха побачить нову помаду в мене і почне просити грошей в свого сина. Понизили то не мене, чого я маю на собі економити, аби нікого не образити.

З того дня я плюнула на ці ігри і сказала чоловікові не вплутувати мене в це. Тоді матір чоловіка дізналася яка в мене зарплата і запропонувала нам такий варіант щоб ми скидалися на комуналку, їжу і її трати, щоб порівну було, всеодно з однієї сім’ї все йде.

Я категорично була проти, і добре що поставила їх на місце. Я безмежно вдячна що вона виростила сина, мого чоловіка, але я не зобов’язана нікому і нічого, і не хочу боятися зайвий раз купити собі цукерку я ховати її, бо мама має думати що ми бідні.

Чхати я хотіла на це все, живу своїм життя вже 5 років, не економлю, можливо і чоловікові колись дійде, а ні, то його проблеми, просто смішно яка я була наївна і довірлива.

Подумати тільки, по кидатися бідними для того, щоб свекруха себе почувала комфортно.

Related Post

Я не розумію поведінку своєї невістки, вона все робить так як хоче, при цьому прикидаєтьсяЯ не розумію поведінку своєї невістки, вона все робить так як хоче, при цьому прикидається

Моя невістка або просто корчить з себе недалеку, або дійсно такою є. Ну ось що ти зробиш. Їдемо на дачу, кажу поїхали, попрацюємо трішки, а там і м’яса якогось посмажимо.

Побачила напис на машині “я при надії” і розреготаласяПобачила напис на машині “я при надії” і розреготалася

Як завжди я прокинулася раніше, щоб привести себе в порядок перед роботою. Випила ранкової кави, відправила своїх чоловіків, точніше коханого і 2 снів на кухню. Там на столі стояла ціла