Жити з жінкою, яка його так підло зраджувала не було сил

Михайло і Олександра були одружені вже більше 3 років. За свою діяльність Міші доводилося часто бувати у відрядженнях, дружина ж також займалася кар’єрою, але в моменти відсутності чоловіка постійно залишалася в місті.

Спочатку вона сильно нудьгувала, з цієї причини намагалася займати себе різноманітними курсами і додатковою освітою, але з часом звикла до робочого графіку чоловіка.

В один з вечорів вони разом з чоловіком їхали на святкування дня народження їхнього сімейного друга, по дорозі вони вирішили заїхати в винний магазин і купити гарну пляшку з подарунковим оформленням.

Місто було невелике і таких магазинів було не зовсім небагато. Коли вони визначилися з подарунком і підійшли на касу, продавець запитав у Михайла, чи є у нього знижкова карта. Михайло відповів, що немає і тут сталася дивна річ.

Продавець подивився на Олександру і запитав: «За вашою картою провести покупку?» Дружина зам’ялася і сказала, що у неї немає карти, а потім чогось відійшла від каси.

Поки чоловік шукав готівку, вона і зовсім вийшла з магазину. У цей момент молодий чоловік, що стояв за касою, тихо вимовив: «Це звичайно, не моя справа, але вона часто буває в нашому магазині. Не одна. Мужик з нею високий такий, з бородою. Я скидочну карту їй сам оформляв».

Михайло не знав, як реагувати, підозріло подивився на продавця і видавив з себе «Ну спасибі» і теж попрямував до виходу.

Коли він сів в машину, дружина чогось сказала йому, що їй стало душно і вона вирішила вийти, а потім обережно запитала: «Все нормально?». Михайло відповів, що все в порядку і рушив з місця.

Ці слова якийсь час не давали Міші спокою, але дружина вела себе так, що ніяких підозр не вознікало.Через деякий час настав день від’їзду у відрядження.

Миша мав провести два дні в іншому місті, але коли він уже прибув на вокзал з речами йому подзвонив директор І сказав, що зустріч з партнерами перенесли і що відрядження скасовується.

Миша навіть зрадів цьому і, не кажучи дружині ні слова, він відправився додому, вирішив з такої нагоди зробити сюрприз і запросити її в ресторан.

Відкривши двері в квартиру, він побачив, що дружина вже стоїть біля дзеркала в красивому платті і фарбує губи в яскраво червоний колір.

На обличчі в неї проступила розгубленість, і вона запитала: «О, нічого собі, ти повернувся? Щось трапилося?» «Так, поїзд скасували і я вирішив запросити тебе в ресторан, але, як я бачу, ти вже кудись зібралася?»

Дружина відповіла, що вони вирішили зібратися з подругами, але якщо вже чоловік її запрошує, то вона із задоволенням відмовиться від компанії подруг і поїде з ним.

«Я як раз вже готова, поїхали» — вигукнула вона, зображуючи радість. Поки вони їхали в машині, вона багато писала повідомлень і навіть один раз скинула дзвінок.

А потім раптом сказала: «Подруги ображаються, що я відмовилася в останній момент» і вимкнула телефон. Зрозумівши, що щось явно не те, Михайло вирішує остаточно розібратися в усьому, і на наступний день бере відгул з роботи, а дружині повідомляє, що зустріч з партнерами вирішили перенести на завтрашній день, тому Мішу негайно потрібно вирушати у відрядження.

Раз вже у неї є хтось на стороні, до кого вона так красиво вбиралася, то цією ситуацією вони обов’язково скористаються.

Приїхавши до дому, Міша став стежити, коли і з ким його дружина поїде і незабаром його очікування виправдалися.

До будинку під’їхала дорога іномарка, Олександра незабаром вийшла з дому і сіла в машину. Михайло поїхав слідом. Вони під’їхали до того самого магазину, але в цей раз тільки чоловік увійшов в магазин.

Олександра ж вважала за краще залишитися в машині, мабуть побоявшись, що продавець може знову дізнатися його. Після магазину вони поїхали за місто і Михайло простежив, як його дружина з ним зайшла в великий котедж.

Цього було достатньо — і Михайло припинив стеження. Приїхавши додому, він виставив речі дружини на вулиці і написав дружині повідомлення: «Твої речі на вулиці. Забирай їх швидше, поки люди не розібрали. Додому можеш більше не повертатися. На розлучення подам сам».

Михайло жодного разу не засумнівався в своєму рішенні, адже далі жити з жінкою, яка його так підло зраджувала, він не хотів і не міг.

Related Post

І тоді я все зрозуміла. Просто усвідомила, що така людина мені в житті не потрібна, з такими проблемами у головіІ тоді я все зрозуміла. Просто усвідомила, що така людина мені в житті не потрібна, з такими проблемами у голові

Моя життєва історія про конфлікт та образу, яку не вдається пробачити. Нині мені 26 років. Коли мені було 20, мої батьки розлучилися. Мати знайшла молодого чоловіка та пішла до нього.

Що робити, якщо чоловік не планує зі мною дітей?Що робити, якщо чоловік не планує зі мною дітей?

Задала партнеру питання про дитину і наше майбутнє. Він відповів, що якщо розбагатіє, тоді і про дітей задумається. А поки хоче жити для себе і подорожувати. У нього вже є

Класні поради для шашличного маринаду, гранатовий сік та мінералкаКласні поради для шашличного маринаду, гранатовий сік та мінералка

Що ви уявляєте, коли чуєте слово «шашлик»? Рум’яне підсмажене м’ясо, нанизане на шампури і все ще шкворчать прозорим жирком над злегка червоним вугіллям, легкий димок і неповторний аромат. Сонце, зелена