fbpx

Жив на Світі Чоловік. У нього було три мрії: мати високооплачувану роботу, одружитися на красуні і прославитися на весь світ

Одного разу морозною зимою Чоловік поспішав на співбесіду в офіс однієї відомої фірми. Раптом прямо перед ним впав літній чоловік. Чоловік подивився на чоловіка який  упав, в голові виникла думка, що той, швидше за все, п’яний і не подав руки.

Це допомогло не запізнитися на заплановану зустріч. Співбесіда пройшла невдало: Його не взяли на бажану посаду.

Якось Чоловік прогулювався літнім вечором по місту. Помітивши трупу вуличних артистів, зупинився, щоб насолодитися видовищем. Глядачів було небагато, але п’єса була веселою і захоплюючою.

Після закінчення дійства пролунали оплески, і люди стали розходитися. Наш Чоловік теж повернув було назад, але хтось несміливо доторкнувся до його плеча. Це була головна героїня п’єси, старенька-клоунесса. Вона стала розпитувати його про те, чи сподобався йому спектакль, чи задоволений він акторами.

Але Чоловік не захотів вести бесіду і, гидливо відвернувшись, пішов додому.

Одного разу дощовим вечором Чоловік поспішав додому з дня народження друга. Він дуже втомився, і в його голові проносилися думки про запашну ванну і затишне, тепле ліжко.

Раптом він почув чиєсь приглушене ридання. Це плакала жінка. Вона сиділа на лаві біля будинку Чоловіка. Без парасольки. Одна. Помітивши нашого героя, вона звернулася до нього за допомогою. У неї сталося нещастя в родині. І їй потрібен був лише душевний співрозмовник. Чоловік задумався, перед його поглядом постали ванна і ліжко, і поспішив до під’їзду.

Чоловік прожив нещасливе життя. І помер.
Потрапивши на Небеса, Чоловік зустрів свого Друга, Ангела-Хранителя.

Вони гойдалися на небесних гойдалках і розмовляли.
– Ти знаєш, я прожив зовсім нещасне і нікчемне життя. У мене було три мрії, але нічого не збулося. Шкода …

– Хм … Друг мій, я зробив все, щоб всі твої мрії втілилися в життя, але для цього від тебе мені потрібно було всього лише: твоя рука, твої очі і твоє серце.
– Бог мій, і що ж?

– Пам’ятаєш людину, що впала  на слизькій зимовій дорозі? Я зараз покажу тобі цю картину. Той чоловік був генеральним директором тієї фірми, в яку ти так хотів потрапити. Тебе чекала карколомна кар’єра. Все, що від тебе потрібно – твоя рука.

Пам’ятаєш стару клоунесу, яка після вуличної вистави пристала до тебе з питаннями? Це була юна красуня-актриса, яка закохалася в тебе з першого погляду. Вас чекало щасливе майбутнє, діти, незгасна любов. Все, що від тебе потрібно – твої очі.

Пам’ятаєш жінку, що плакала біля твого під’їзду? Був дощовий вечір, і вона наскрізь промок від сліз. Це була відома письменниця. Вона переживала сімейну кризу, і їй дуже потрібна була душевна підтримка. Якби ти допоміг їй зігрітися в своїй квартирі, зігрітися Душею завдяки твоїм мудрим словами розради, то вона написала б книгу, в якій розповіла б про цей випадок. Книга стала б відомою на весь світ, і ти б прославився, так як на головній сторінці автор вказала б ім’я того, хто став музою цього твору. І все, що від тебе потрібно тоді – твоє серце. Ти був неуважний, мій Друг.

Related Post

Я допомогла грошима засудженому, а він після цього пропав…Я допомогла грошима засудженому, а він після цього пропав…

Мені просто треба виговоритися, дуже довго тримаю в собі. Я, звичайно, знаю, що багато хто мене не зрозуміють і засудять. Деякий час назад, в соціальних мережах мені написав хлопець. Фотографії

Ми їхали з батьками додому і раптом дорогу перебігла СвєткаМи їхали з батьками додому і раптом дорогу перебігла Свєтка

Є у мене один старий добрий друг. Автомеханик від Бога, а руки не те, що золоті, а, можна сказати, діамантові. Причому він не просто лагодив поламані машини, але навіть і

Колишня дружина Катя врятувала життя ІванаКолишня дружина Катя врятувала життя Івана

Десять років тому я розлучився зі своєю дружиною. Я дуже сильно любив її, навіть занадто сильно. Це і стало причиною нашого розлучення. Я весь час до всіх ревнував її, навіть