Зі мною сам познайомився відомий співак з іншої країни і майже рік не втрачає до мене інтересу. Хоча не отримує від мене нічого, що хочуть чоловіки. Виходить він по справжньому в мене закохався? Або це у нього просто азарт що я йому відмовляю? Іноді він може собі дозволити і образи

Я кілька років слухаю одну маловідому німецьку рок групу. Я навіть не пам’ятаю як я їх знайшла. Завжди я вважала соліста цієї група дуже гарним хлопцем. Ніякої закоханності або чогось такого не було, як буває у деяких фанатів.

Але просто він дуже привабливий зовні. На той момент коли я про цю групу дізналася у них було на їх сторінці в facebook 4000 подпісників. Хоча в самій Німеччині вони часто беруть участь в досить популярних рок фестивалях.

Через якийсь час я підписалася на їх сторінку офіційну в соц мережі facebook коли на сторінці було близько 10 000 підписників.

Підписалася я зі своєї реальної сторінки з фотографіями, для того що б дізнаватися новини коли нові пісні вийдуть або кліпи. І за весь час що я підписана на цю група я ніколи не залишала ні 1 коментаря, не ставила лайків взагалі нічого і ніяк себе не проявляла.

У 2019 році 25 грудня на Різдво мені прийшло привітання з Різдвом з сторінки підписаної ім’ям і прізвищем соліста цієї групи і з його фото на сторінці. Я спершу подумала що це якийсь фанат можливо переглядав подпісників групи і таким чином побачив мою сторінку.

Але на привітання я відповіла теж поздоровленням. І мене ця людина відразу запитала мій скайп. Я заради інтересу дала. І коли включився відео дзвінок я побачила правда соліста цієї групи.

Я дуже сильно здивувалася. Але я тоді вирішила що він можливо вирішив більшість своїх підписників переглянути і частину з них привітати просто. На що я запитала про це. Але він мені сказав що він вирішив тільки мене привітати.

Варто зазначити що я все таки виділялася з маси тих дівчат що підписані на його сторінку зазвичай вони все в одязі в рок стилі і готиці. А я ношу звичайний жіночий одяг, аж до червоних і рожевих суконь. Я з ним поговорила небагато так, особливо немає про що. Потім він мені став все більше і більше писати і телефонувати.

Потім він пропонував зустрітися. Але я відмовилася. Так як я вирішила що можливо він бабій швидше за все і пише всім своїм фанаткам. Хоча з чого я так вирішила я не знаю.

Але я собі так придумала що не треба. Я думала він собі попише, попише спочине і переключиться на якихось нових своїх фанаток ближче до нього. Але він до цього дня мені пише і телефонує.

Але що мені не подобається, він може мені кидати фільми для дорослих і писати що він так зі мною хоче зробити. За що він не раз летів в чорний список. На що він реєстрував нові акаунти і писав що він не розуміє чому я його блокую що мені навпаки повинно бути приємно що чоловік мене хоче. І постійно пропонує зустрічі.

За це весь час у мене не було і немає хлопця. Коли він мені написав тоді в кінці 2019 року біля мене хлопця вже не було. Тому що я з хлопцем розійшлася в листопаді 2019 року.

Я один раз погодилася на зустріч все таки, бо як хлопця у мене немає і не було весь цей час, хоча і почуттів до нього у мене ніяких не виникало і не виникає але все що я про нього думаю що він гарний.

Думала може на зустрічі все таки якісь почуття може виникнуть, але ні.

Просто ось він може все ніби і нормально пристойно вести, але потім починати свої якісь неадеватні вульгарні витівки.

Сама зустріч пройшла нормально. Але після неї він мені кинув знову фільм для дорослих і написав що він сподівається що на другій зустрічі у нас буде так само.

Ось таким він псує все. Але я от думаю за це весь час я не знайшла собі хлопця, та й ніхто крім нього до мене інтерес не проявляє. Зовні він для мене привабливий. Може все таки без почуттів пробувати з ним стосунки?

Тут виходить раз він скільки часу майже рік не втрачає до мене інтересу. Хоча не отримує від мене нічого що хочуть чоловіки. Виходить він по справжньому в мене закохався? Або це у нього просто азарт що я йому відмовляю? Іноді він може собі дозволити і образи крім непристойностей.

Наприклад зателефонувати сказати або написати що ось дурепа ти досихпор шукаєш собі хлопця іншого ще не знайшла. До тебе що не доходить що ти повинна бути зі мною.

Або може написати щось сподіваюся дурепа моя улюблена ти і сьогодні нікого не знайшла і зрозуміешь,  що крім мене ти нікому не потрібна.

Ось такі-то повідомлення може писати з образами і постійно говорити що я нікому не потрібна і не буду потрібна крім нього.

Звичайно мені можуть сказати що ну заблокуй його і не спілкуйся. Я часто так роблю. Але потім буває на мене накочує то що, а я адже правда нікому крім нього не потрібна. І відносин давно немає. І я йому в такі моменти відповідаю знову на повідомлення і дзвінки.

А може і правда можна побудувати відносини тільки на те що зовні він мені не противний, а симпатичний? Може цього достатньо?

Related Post

Ніяк не можу знайти дитині няню. Чи то у мене багато вимог, чи то дійсно складно знайти гарного фахівцяНіяк не можу знайти дитині няню. Чи то у мене багато вимог, чи то дійсно складно знайти гарного фахівця

Коли доньці було лише 6 місяців, мені довелося вийти на роботу, щоб не втратити місце дизайнера у великій закордонній компанії. Паралельно постало питання про те, з ким буде дитина, адже

Тітонька хотіла насильно зробити мене щасливим, познайомивши з дочкою подруги, у якої двоє дітей… мовляв «готова сім’я»Тітонька хотіла насильно зробити мене щасливим, познайомивши з дочкою подруги, у якої двоє дітей… мовляв «готова сім’я»

До останнього часу я дуже навіть непогано ставився до своєї тітоньки. Ми з нею підтримували добрі стосунки стільки, скільки я себе пам’ятаю. Але не зовсім здорову позицію вона вибрала, коли