fbpx

Зі мною таке вперше, я таких диких пенсіонерок ще не зустрічав

Я багато разів чув про те, що в потязі, коли купуєш квитки, потім виходять якісь проблеми з полицями. То пенсіонерка, то дитина. Для того щоб мені було простіше, я спеціально викупив 2 полиці, 1 нижню і одну верхню. Наверх закинув куртку, валізу, ще деякі речі, ноутбук, адже працював під дороги над новим проектом.

Десь на половині путі зайшли бабуся з дівчинкою. Мала відразу мені здалася дуже життєрадісною, веселою, їй все було цікаво, про все запитувала, всім цікавилася. А зовсім скоро їй набридло і вона почала сумувати.

Я запропонував від щирого серця ввімкнути мультики, дівча погодилося, тому ми швиденько розпочали перегляд мультфільму. А ще, так розчулилася дитячою безпосередністю і простотою, що пригостив її цукерками, пончиками. Так ми їхали десь 3 години. Коли я вийшов в туалет, то повернувшись побачив що ноутбук вже зайнятий зовсім не мультиками, а переглядом серіалу.

Чесно, в мене таке вперше, тому я спочатку навіть не второпав що відбулося. Такої наглості я не очікував і не думав що може бути.

Коли я вічливо попросив повернути по можливості ноутбук, бабуся щось фиркнула в плані сам же дав користуватися. Потім через деякий час я ще раз нагадав, що мені треба ноутбук, тому просив його віддати, заряду лишалося мало, він от от мав вимкнутися, але я не доробив свою роботу.

Пройшло ще 10 хвилин і я зі злості просто шарпнув його і вирвав у бабці з рук. Ця поїздка мені запам’яталась надовго. Кому не розказую не вірять. Кажуть все чули і бачили, в потягах і крадуть і вбивають, і навіть змушують полицями помінятися, тиснуть на жалість але таке, вперше.

Related Post

Колишня дружина Катя врятувала життя ІванаКолишня дружина Катя врятувала життя Івана

Десять років тому я розлучився зі своєю дружиною. Я дуже сильно любив її, навіть занадто сильно. Це і стало причиною нашого розлучення. Я весь час до всіх ревнував її, навіть