fbpx

Зі своїм нинішнім чоловіком я вступила в близькі стосунки через шість годин з моменту знайомства і це не стало перешкодою для подальших відносин (які благополучно увінчалися весіллям), він не вважав мене якоюсь вітряною або дівчиною вільної моралі

Якщо закохалася, то чому б і ні. Завжди засуджувала дівчат, які погоджуються на близькість після декількох годин знайомства. При цьому я і подумати ніколи не могла, що зі мною таке теж трапиться, що я зміню своїм моральним принципам і після цього не пошкодую, а залишуся дуже щаслива.

Зі своїм нинішнім чоловіком я вступила в близькі стосунки через шість годин з моменту знайомства і це не стало перешкодою для подальших відносин (які щасливо увінчалися весіллям), він не вважав мене якоюсь вітряною або дівчиною вільної моралі.

Коли ми з чоловіком познайомилися я закохалася моментально, з’явилося таке пекуче бажання обійняти, поцілувати, голова просто відмовилася працювати. Зі мною такого ще не було, не дивлячись на те що мені на момент знайомства було 26 років.

Я завжди до всього підходила виважено, розумно і до відносин зі своїми колишніми хлопцями теж. Тут же все було інакше. Я несподівано для самої себе подумала: “А чому б і ні, якщо я цього так сильно хочу! Зроблю, а далі хай буде, що буде! Нехай це буде  на одну ніч!

Наше перше побачення закінчилося відмінним часом у ліжку. А що ж далі? Мій нинішній чоловік раніше вів розгульний спосіб життя і дівчат міняв як рукавички, тому я відразу сама себе налаштувала, що це на один раз, тому я в принципі, ні на які подальші відносини не розраховувала.

Яке ж було моє здивування, коли хлопець, буквально на наступний день вже почав обривати мені телефон і писати в соц. мережах, щоб запросити мене на чергове побачення і познайомити мене зі своїм братом і його сім’єю. І як закрутилося потім.

У шлюбі ми вже 6 років, нашому синові 2 роки. І ми дуже щасливі. Так що близькість на першому побаченні – це не завжди погано.

Related Post

Мама каже, що чоловік користується мною і моїм житломМама каже, що чоловік користується мною і моїм житлом

Скажу відразу, що мені не 18 років. Маю вищу освіту. Працюю в навколодержавні структурі. Заробляю дуже непогано. Настільки непогано, що без іпотеки змогла купити собі трикімнатну квартиру. Не в центрі,