Злата так хотіла дізнатися, може, для виправлення свого нікчемного життя є якісь амулети

Хочу відразу сказати, що ця історія дійсно сталася зі мною. Життя у мене, звичайно, не склалося з самого початку. Я народилася в дуже холодній хаті, пологи приймала акушерка, так як взимку не було можливості приїхати «Швидкій».

Після народження відразу захворіла і так прожила майже все дитинство, практично не залишаючи лікарні. То бронхіти, то застуди. Правда, був у мене дуже хороший музичний слух, але вчитися в музичній школі не пощастило, тому що до неї було двадцять п’ять кілометрів.

І так пішло далі – невдале заміжжя, діти, яких потрібно було на ноги піднімати однієй. Малооплачувана робота, де начальство тебе докоряло недостатньою освітою, хоча розбиралася в своїй сфері я краще, ніж інші з вищою. Правда я закінчила заочно училище мистецтв за спеціальністю хорове диригування. Займалася я вивченням етнографії народів світу. Коротше, не щастило мені і все.

Бідність, дітей важко було піднімати, старе житло, чоловік-інвалід, до того ж ще деспот страшний. Хоч ти лізь в петлю. Якось я шукала різні вироби з народної творчості в інтернеті і натрапила на статтю відьми про амулети.

Думаю, напишу я їй листа і дізнаюся, може, для виправлення мого нікчемного життя є якісь амулети. Мені ця відьма відповіла швидко. Навіть грошей не взяла. Написала мені, що мовляв, не візьму у тебе грошей, немає їх у тебе. Зроби так і так, як я навчу. Амулет поки що тобі не потрібен, тому що в роду у тебе проблеми були.

Коротше, потрібно було собі виливки на віск зробити деякий час. Навчила як і сказала, що потрібно робити тільки на себе і на членів своєї сім’ї. Потихеньку стали гроші з’являтися. У чоловіка з переломом хребта здоров’я почало одужувати після цих виливків, а так він не ходив. Потім вона мені вже запропонувала амулет, я могла його оплатити.

Прийшов мені амулет з рунічними знаками. Коли його почала носити, тут і пішло. Така метушня в житті, що я і не рада. Начальство мене оцінило і наше, і обласне. Напряг божевільний, на той час я роботу поміняла. Стала вести гуртки для дітей в центрі додаткової освіти. Почали мене на різні конкурси відправляти. Тут прямо до сліз доходило. Де яке що і я туди їду. Стали на міжнародні фестивалі відправляти. Мене і там помітили. Коротше доїздилася до того, що в свої п’ятдесят чотири роки пішла навчатися заочно в консерваторію на спеціальність етномузиколога.

Про це я навіть в дитинстві мріяла, але знала, що це ніколи не збудеться. Зарплата у мене хороша. Таке відчуття, що амулет сам і оточення підбирає і від зла оберігає. Але напружує так, що доводиться просто упахуватися до сьомого поту. То зйомки і монтаж фільмів тягнуть ще займатися, то ткацтвом. Коротше такими справами, які приносять гроші. І, за що не візьмешся, все виходить. Тебе як – ніби штовхає щось – йди туди, роби те. Стало виконуватися таке, про що я навіть і не думала. Ось тобі і амулет. А раніше думала, що все це казки.

Related Post

Хлопець бреше мені про великі доходи і круті угодиХлопець бреше мені про великі доходи і круті угоди

Майже рік живу з хлопцем. Все складається добре, ми кохаємо одне одного. Але є одна проблема: він постійно бреше оточуючим про те, чим займається. Три роки тому через травму йому

Дієвий спосіб від Лариси як позбутися від суперниці… її чоловік не може допетрати, чому всі “фіфи” бігають від ньогоДієвий спосіб від Лариси як позбутися від суперниці… її чоловік не може допетрати, чому всі “фіфи” бігають від нього

Криза середнього віку – жорстока річ. Різним людям вона вдаряє по-різному, але по чоловікам чомусь (у всякому разі з моїх спостережень за оточуючими) завжди мітить в одну точку – еротичну.

facebook