Знайома легкої поведінки: Ірка постійно знайомиться з безліччю мужиків, хизується тим, що вони впливові і бігають за нею, а насправді на ранок забувають її ім’я…

Розповідаю: є у мене одна знайома. Ну вона вважає, що ми подруги, і ми, правда, були ними в дитинстві, але зараз я не особливо хочу бути в числі її друзів і в одній з нею компанії.

Іноді вона заходить до мене в гості (я заміжня, маю доньку) і починає, бурхливо жестикулюючи, розповідати про своє чергове знайомство.

Причому, уточню, виглядає подружка дуже юно – в свої двадцять п’ять на всі сімнадцять. Ймовірно, завдяки зовнішності, і характером в дитинстві засиділася.

Так ось, постійно у неї якісь знайомства, і всі нібито “впливові”. То адвоката підчепила в клубі, і він тепер їй спокою не дає, телефонує, то познайомилася з новим сусідом, а він з мерії. То з журналістом замутили, і так далі. Ходить на концерти, ловить там артистів, робить фото з ними і обов’язково, викладаючи в інстаграм, підписує фривольно, типу: “Зустріла ***, мило побалакали, треба повторити”. Начебто вони друзі.

Я-то знаю, що, по суті, з нею базікати нема про що, вона дурна, як пробка. І таким у неї забитий весь інстаграм. Десь намічається тусовка? Вона обов’язково там буде, зловить на гачок якусь рибку, рибка вранці забуде її ім’я, але вона буде всім розповідати, що їй не дають проходу.

Гаразд, передмова пора згортати. Власне, вчора я стала свідком одного з таких “знайомств”. Пішла з донькою в торговий центр. Її віддала в ігрову зону аніматору, сама побігла по магазинах.

Коли покупки були зроблені, зайшла в футкорт, щоб купити дитині води, дивлюся – сидить там ця голубонька. Одна за столиком з натовпом хлопців бородатої зовнішності. Причому, сидить вона у одного майже на колінах, а решта хтиво на неї дивляться, і вона до них заграє.

Нічого не хочу сказати, але якщо так виглядають всі її “впливові знайомства”, страшно подумати, до чого прийде її життя.

You cannot copy content of this page