Знайома Зінаїда розповіла про свою невістку, яка почала жити у неї з її сином. Каже, що у квартирі тепер суціотний безлад, навіть білізну залишають у коридорі прямо на підлозі

У мене є знайома Зінаїда. Їй років то 47, добре дружимо, дзвонить мені й викладає таке. Взагалі, буду розповідати з її слів як вона мені говорила:

“Ой, а у мене то дурдом! В будинку неможливо перебувати! Невістка сина приїхали до мене в будинок! Виявилося, жити! Роботу обидва знайшли, і поки не накопичать на квартиру в мене поживуть.

Я їм з грошима допомогла, але на квартиру не вистачає. Трошки накопичити залишилося й гляди накопичать! Ну я думаю, що вдіяти? Нехай живуть, що робити, а невістка його, Катька, так ще спокусниця.

В першу ніч закінчувала перевіряти втори для школи (вчителька в 1 класі). Закінчила пізно, та й спати не хотілося. Але під ранок так потягнуло спати, ледве піднялася в школу, а то у дітей контрольну повинна провести.

Одягаюсь на уроки й бачу що в коридорі чорні жіночі труси. Я відразу зрозуміла що невістки. Підійшла до неї в кімнату де вони з моїм сином спали й бачу що у них бардак то такий!

Кімната речами крім ліжка шафи й тумбочки нічим не обставлена, речей там не було, тобто вільна кімната, вони речі свої привезли, речей то мало, але бардак !!!

Син був у ванні, а на ліжку спиною до дверей сидить Катя і попу до дверей відтопирила, я думаю, ну що за неповага!

Я старша за неї, їй 24 років, а вона мене не поважає, притому що я мати її чоловіка. Речі розкидані їхні, ну взагалі!

Лежить вона в шортах коротких чорних, в гольфах чорних. Лежить обличчям до стіни, а попою до мене! Що ж за неповага? Вона каже, щоб закрила двері.

Я закриваю, думаю, це вона, щоб сина до нашої розмови не привертати й думаю що вона здогадується що я щодо її наскиданих трусів скажу. А вона навіть не повернулася! Попою до мене і починає знімати майку. Ну майже знімати, вона взялася за кінці майки й напружила руки вже напевно збираючись її зняти.

Ну вона повертається і бачить моє незрозуміле обличчя, вона з нерозумінням глянула на мене й опустила руки з майки. Надувши губи вона пошепки щось сказала й опустила очі.

Я запитала що вона труси розкидала.

-Так це, чоловік кинув, сказала вона, і пішла взяла з підлоги труси й віднесла в кімнату кинувши на ліжко. Я помітила що на підлозі лежить відкритий журнал моди де дівчина в рожевій прозорій сукні й у неї видно груди. Потім невістка сказала що у неї з роботи вихідний, але їй треба кудись піти й вона зачинила двері.

– Що за хамство, я старша за неї, а вона дозволяє собі як не знаю хто попу відкопилювати мені!

Але я на неї не образилася і пішла в школу. Після уроків з першокласниками я втомилася, проводила їм контрольну, та ще вчителі завдань накидали прикрасити клас до свята.

Іду додому і дзвонить невістка сина і каже, щоб я випрала її речі, бо їй треба речі одягнути, а вона мало взяла. Я погодилася, приходжу додому, а невістка десь гуляла, син на роботі, я прийшла, а вона речі мені на ліжку залишила.

Я пішла прати, а там серед речей був “контрацептив”. Ну я випрала. Увечері каже що вагітна. Вночі чую що хтось ніби стрибає на ліжку, а я втомилася, приходжу до них просити тихіше, а там, сидять вони двоє, дівчина наречена в майці на якій в місці де у жінок груди підпис факт йо. англійською. У сина сорочка чорна з написом “Сосиска”. Музика грає з лайкою. Я попросила тихіше, а син сказав невістці, тихіше!

Вона сидить сміється, а після цього ще сильніше іржати продовжила, ну не знаю чи витримаю я життя в цьому дурдомі.”

Ця історія Зіни. Вона попросила написати історію і попросила ради. Просто крик душі {#} вона вже не знає що робити, засмучуються. Зінаїда ще сказала що ця Катя дуже спокушає сина Зіни й він її любить.

Related Post