Знайов щоденник своєї дівчини в якому було написано, що вона розводить мене на гроші, і що у неї виникають думки завести коханця….

Знайшов щоденник дружини. Стоп, а у моєї дружини є щоденник?

З Аллою ми живемо разом уже майже три роки. Ще не розписалися, але мені так здається, що вже ніколи й не розпишемось. Чому? Ну я дещо дізнався про себе цікаве. Причому дізнався від моєї дівчини, а не брехливі перекази від якоїсь там подруги або друга.

Якось я став шукати конверт до своєї банківської картки. Забув PIN-код. І поки шукав заповітний пароль, знайшов в стосі листів і документів товстий зошит з помаранчевою обкладинкою. Видно було по зошиту, що він досить старий. Хтось їм користується вже дуже давно. Причому це явно був не я. Відкрив першу сторінку, став читати. А там роздуми на абсолютно різні теми ще з 2007-го року.

Виявилося, що це не просто зошит, а справжній щоденник. Дружина вела щоденник 11 років! Я ще ніколи не читав чужих щоденників. Вона завела щоденник, поки вчилася в старших класах школи. Там були короткі замітки про її однокласників, про викладачів, про відомих популярних співаків.

Іноді була якась банальщина, на кшталт: “як правильно заплести красиву косу” або “еклери щоб дах зносило”. Зустрічалися і роздуми на тему любовних утіх. Не хотів читати про її колишніх, почав гортати. Так захопився читанням чужого щоденника, що не помітив, як за цією справою пролетіла ціла година.

Через день знову взявся читати записи дружини, але на цей раз вибирав тільки те, що було присвячено мені. А присвячено мені було досить багато всього цікавого. Тоді я дізнався, що в якості коханця я повний нуль; дізнався, що з мене потрібно тягнути якомога більше грошей; дізнався, що здорово б було за мене вийти заміж і завести ще коханців або навіть двох коханців.

Дізнався, що вона хоче отримати в подарунок на день народження. І це те, на що я ніколи не наважуся. Вона хоче замутити MWM. У мене теж, звичайно, є фантазії і всякі секретики, але я до цього моменту точно не хотів заводити ніяких коханок. Добре, що знайшов цей щоденник, добре, що прочитав. Дізнався все, що хотів … і навіть те, що знати не хотів.

До біса таку бабу!

Related Post

Звільнилася, щоб не закохатися у начальника, а полюбила його як він сам пішовЗвільнилася, щоб не закохатися у начальника, а полюбила його як він сам пішов

Я заплуталася в своїй життєвій ситуації і потребую вашої допомоги. Мені двадцять один рік. Звуть Маша. Я вже рік працюю в одній організації. Приблизно півроку тому почалося моє божевілля. Тоді

Невдалі шлюби і друг, який умів чекати роками. Влад дочекався менеНевдалі шлюби і друг, який умів чекати роками. Влад дочекався мене

Закінчилися важкі, хворі відносини. Було лише одне бажання, лягти і не ворушитися, але я не могла собі цього дозволити. Два моїх сина від першого шлюбу не давали ні хвилини спокою.

Чоловік не платить за комуналку бо стверджує, що квартира моя значить і платити меніЧоловік не платить за комуналку бо стверджує, що квартира моя значить і платити мені

Коли його гроші – це тільки його гроші! Часто стикалася з жартівливим виразом, що ті гроші, які заробляє чоловік – це спільні гроші, тоді як свій заробіток дружина може витрачати

facebook