Знайшла у мами в телефоні оголене фото, і тепер хочу в неї запитати навіщо вона таке робить, але переймаюся, що лізу не в своє діло

Мене звуть Дарина, мені 14 років. Не знаю, з ким поділитися моєю проблемою, тому вирішила тут і попросить поради.

Загалом, я випадково побачила фотографію на телефоні в своєї мами. Вона сфотографувала себе голою по пояс. Я правда не знаю, як до цього ставитися.

Я не сказала їй, що бачила цей знімок, але він не виходить у мене з голови. Як можна пояснити її поступок? Чи треба мені хвилюватися?

Я також знаю, що вона любить одного чоловіка, і ніби як вони таємно зустрічаються, але я в цьому не впевнена. Мені вона нічого не розповідає.
Знаю тільки, що пару років тому у неї був дуже невдалий любовний досвід з чоловіком.

Він був одружений і говорив, що ось-ось розлучиться. Вони сварилися, розлучалися і знову мирилися, напевно, раз п’ять. Зрештою, він вибрав свою дружину.

У мами дуже довго була депресія після цього і я не хочу, щоб все повторилося. І тим більше не хочу, щоб її інтимні фото виявилися в інтернеті. Адже не факт, що її шанувальник – людина порядна, а мама може безпідставно йому довіряти.

Я за неї дійсно переживаю, але не знаю, чи пов’язані якось всі ці речі. Я хочу їй допомогти, але мені соромно розмовляти про це з власною матір’ю. Намагалася забути про це фото, але ніяк не виходить.

Related Post

А Юля все вірить у чесність, справедливість та любов, і не дивлячись ні на що, чекає на щастяА Юля все вірить у чесність, справедливість та любов, і не дивлячись ні на що, чекає на щастя

Хочу розповісти реальну історію про себе і ви самі вирішите, як до мене потрібно ставитися. Жила була дівчинка Юля, росла слухняною дівчинкою, доброю, ніжною та щедрою. Вийшла заміж у 20