fbpx

Знайшов на сайті знайомств фото своєї куми, і як тепер йому в очі дивитися?

Нещодавно я розлучився зі своєю дружиною, і сталося так що тепер я самотній. Зустрічатися з кимось з нашої компанії я не можу, всі знають один одного, тому якось незручно чи що.

Але я ж здоровий, молодий чоловік, і це нормально що я хочу стосунків. Разом з тим, я ще й не хочу розголосу, адже завівши з кимось інтрижку я можу точно сказати, що почнуться осуди різні. Та і не готовий я до серйозних стосунків.

Саме через це завів собі анкету на одному з сайтів для знайомств. Хочу сказати, що там є досить багато різних дівчат, трапляються дуже часто одружені, ще є і ті, котрі просто шукають спонсора чи щось таке.

А ще багато знайомих. Я навіть уявити собі не могла що так багато знайомих дівчат та хлопців сидять на цих сайтах. В більшості випадків я зустрів там кілька анкет своїх друзів, одружених між іншим.

І не безнадійних, хочу сказати, а таких, які мені здавалися хорошими сім’янинами. Коротше кажучи мене дуже зацікавила одна анкета дівчини.

Там було вказано її ім’я, вік, якась незначна інформація і кілька фото. Фото всі різні, але когось вона мені на них нагадувала. Я вирішив написати. Потім уже в розмові я зрозумів кого нагадувала.

Мій кум живе досить далеко, в гості приїздив 2 чи 3 рази за багато років. Вона вічно в декреті, та і не так давно вони разом. Коротше особисто не знайомі, мене вона навіть і не бачила в живу, а фото в мене мало, та і ті з молодості і юності.

Я написав їй, як виявилося витягнув всю правду. Кум мій гуляє, вживає багато, вдома майже не з’являється. От не знаю чи це правда, але я йому останнім часом коли дзвоню, то дійсно його вдома ніколи немає, завжди веселий. Вона не приховала те, що має дитину і чоловіка, значить і іншим не бреше, але хочу сказати, що не знаю як мені тепер вчинити.

Розказати все своєму куму і по сумісництву старому другу, чи просто лишити їх в спокої. Адже це їхнє життя. Я ніколи в такій ситуації ще не був, тому мені дуже соромно і шкода обох, а ще боюсь проколотися, бо поки що вона мене не розкусила з приводу того що я її заочно знаю. Порадьте щось?

Related Post

Не хочу прикривати сестру і чоловіка подруги більше, це ж гріх якийНе хочу прикривати сестру і чоловіка подруги більше, це ж гріх який

У мене є сестра-близнючка Міла, вона дівчинка дуже видна, імпульсивна і красива. Ми схожі з нею як 2 краплі води, але вона з тих людей, які вміють себе показати. Так

Батьки розлучилися коли мені було 16, точніше тато пішов до іншої, інша була молодша за нього на 16 років, він сказав що не може без неї, що закохався. Мама просила повернутися, в момент сильного розпачу навіть брехала що мені погано, а коли батько прийшов додому закрила двері на ключ, а ключ сховала, їй здавалося, що якщо він залишиться на ніч, то вона зможе утримати його до кінця життяБатьки розлучилися коли мені було 16, точніше тато пішов до іншої, інша була молодша за нього на 16 років, він сказав що не може без неї, що закохався. Мама просила повернутися, в момент сильного розпачу навіть брехала що мені погано, а коли батько прийшов додому закрила двері на ключ, а ключ сховала, їй здавалося, що якщо він залишиться на ніч, то вона зможе утримати його до кінця життя

Мої батьки вчилися в одному класі, мій тато був першою маминої любов’ю, першим чоловіком. Батьки розлучилися коли мені було 16, точніше тато пішов до іншої, інша була молодша за нього