Знайшов на сайті знайомств фото своєї куми, і як тепер йому в очі дивитися?

Нещодавно я розлучився зі своєю дружиною, і сталося так що тепер я самотній. Зустрічатися з кимось з нашої компанії я не можу, всі знають один одного, тому якось незручно чи що.

Але я ж здоровий, молодий чоловік, і це нормально що я хочу стосунків. Разом з тим, я ще й не хочу розголосу, адже завівши з кимось інтрижку я можу точно сказати, що почнуться осуди різні. Та і не готовий я до серйозних стосунків.

Саме через це завів собі анкету на одному з сайтів для знайомств. Хочу сказати, що там є досить багато різних дівчат, трапляються дуже часто одружені, ще є і ті, котрі просто шукають спонсора чи щось таке.

А ще багато знайомих. Я навіть уявити собі не могла що так багато знайомих дівчат та хлопців сидять на цих сайтах. В більшості випадків я зустрів там кілька анкет своїх друзів, одружених між іншим.

І не безнадійних, хочу сказати, а таких, які мені здавалися хорошими сім’янинами. Коротше кажучи мене дуже зацікавила одна анкета дівчини.

Там було вказано її ім’я, вік, якась незначна інформація і кілька фото. Фото всі різні, але когось вона мені на них нагадувала. Я вирішив написати. Потім уже в розмові я зрозумів кого нагадувала.

Мій кум живе досить далеко, в гості приїздив 2 чи 3 рази за багато років. Вона вічно в декреті, та і не так давно вони разом. Коротше особисто не знайомі, мене вона навіть і не бачила в живу, а фото в мене мало, та і ті з молодості і юності.

Я написав їй, як виявилося витягнув всю правду. Кум мій гуляє, вживає багато, вдома майже не з’являється. От не знаю чи це правда, але я йому останнім часом коли дзвоню, то дійсно його вдома ніколи немає, завжди веселий. Вона не приховала те, що має дитину і чоловіка, значить і іншим не бреше, але хочу сказати, що не знаю як мені тепер вчинити.

Розказати все своєму куму і по сумісництву старому другу, чи просто лишити їх в спокої. Адже це їхнє життя. Я ніколи в такій ситуації ще не був, тому мені дуже соромно і шкода обох, а ще боюсь проколотися, бо поки що вона мене не розкусила з приводу того що я її заочно знаю. Порадьте щось?

Related Post

Я сама винна в тому, що не можу знайти підхід до синаЯ сама винна в тому, що не можу знайти підхід до сина

Нещодавно я народила другу дитину, дівчинку. Синові за місяць виповнилося три роки, я почала на нього зриватися, ще коли ходила вагітна. Хочу сказати, за моїми спостереженнями, агресія є відповіддю на

Вони пішли а той світ одночасно, адже в цьому не пожили щасливо, він, вона і плід їхнього коханняВони пішли а той світ одночасно, адже в цьому не пожили щасливо, він, вона і плід їхнього кохання

Леся та Вова прожили в шлюбі 3 роки, а потім Леся завагітніла. Цю новину чоловік прийняв без особливого ентузіазму, але дитини позбавляти життя не стали. Леся якраз таки була дуже