fbpx

Знайшов повідомлення у телефоні дружини та здогадався, що їй пише колишній

Мені здається, що така історія вже настільки не рідкість, що дивно дивуватися. Начебто кожен другий був у такій ситуації з того чи іншого боку. Однак про все по порядку.

Один мій знайомий почав помічати, що сімейне життя йде кудись не в той бік. Побутова частина життя страждала, він почав відчувати явний дефіцит уваги дружини. А сама вона стала часто закриватися з телефоном у туалеті чи ванній.

Чоловік спочатку крадькома намагався підглядати на екран телефону. Дуже йому було цікаво: з ким із такою завзятістю листується його благовірна. І в якийсь момент зрозумів, що вона листується з іншим чоловіком.

Він тоді так сильно засмутився, що не розмовляв із нею майже тиждень. Однак дружина була надто зайнята собою і своїм новим захопленням, щоб звернути на це увагу. Але якоїсь миті він не витримав і запитав напряму.

Дружина почервоніла, на обличчі виступили сльози. Крізь ридання вона розповіла, що пише їй колишній хлопець. Звичайно, присягалася, що нічого такого між ними зараз немає. Чоловік зажадав телефон, хотів у всьому переконатись сам. Вона відмовилася, і тоді все стало зрозуміло. Після кількох годин з’ясування стосунків вона зізналася.

Шокований чоловік сказав, що вимагає розлучення. Вони мали ще одну квартиру, здавали в оренду. Чоловік зажадав, щоб вона переїхала туди і більше не намагалася з ним контактувати.

Однак дружина ніяк не з’їжджала, а залишилася жити в їхній спільній квартирі. Ходила три тижні похмура за чоловіком і просила вибачення. А чоловік все думав, як з нею вчинити.

Related Post

Скандали в сім’ї були все частішим і частішим явищемСкандали в сім’ї були все частішим і частішим явищем

З чоловіком у шлюбі ми вже були сім років. Першим часом спільне життя йшло дуже навіть чудово. А потім почалося щось не зрозуміле. Я перестала впізнавати Андрія. Це була наче

Допоможіть порадою, хто з таким стикався, я хочу облегчити життя і собі і дітям, а мати проти, дуже прошу, дайте порадуДопоможіть порадою, хто з таким стикався, я хочу облегчити життя і собі і дітям, а мати проти, дуже прошу, дайте пораду

Нещодавно у мене з моєю мамою виникла серйозна розмова з приводу моїх дітей, тобто її внуків. Матір постійно вмішується у все, тому часто сваримося з приводом і без. Так сталося,