fbpx

Знаєте, як у приказці “дівчина за собою перестала стежити, а за мною ні”. Одного разу просто перебив її під час скандалу, зібрав речі і виставив на вулицю. Тепер я наче в казці

Яке ж це щастя, коли просто живеш в кайф…
Хто б міг подумати, що одному жити так здорово! Всього тиждень тому розлучився зі своєю дівчиною, з якою прожив разом 4 роки. Ми не розписувалися, дітей немає. Багато спільного майна не нажили. Жили у мене на квартирі.

Буквально півроку тому відносини стали зовсім огидними. Начебто і побут не заїв, але звідкись узялися постійні причіпки, мозгоклюйство і скандали.

Знаєте, як у приказці “дівчина за собою перестала стежити, а за мною ні”. Ревнувати стала до всього і всім. Хоча сама не робила нічого, щоб залишатися у формі. Ходив я наліво? Ні, не ходив.

Нещодавно знову поскандалив з дівчиною. Після чергової тупої фрази “ти повинен …” я обірвав дівчину на півслові і сказав їй, що вже нічого їй не повинен. Просто дістала, сказав їй виметаться. Допоміг зібрати речі і виставив на вулицю. Ну ось дійсно дістала.

Зараз думаю, що ці відносини потрібно було не припинити тиждень тому, а ще раніше. Тепер немов в раю. У ванній немає мільйона баночок шампунів, мазей і кремів. На стіні не висять більше ці мерзенні фіранки у квіточки. Немає тієї тисячі непотрібних речей на поличках, з холодильника зняв всі магнітики. Краса!

Вечорами нічого не роблю. Просто дивлюся фільми, їм чіпси та продукти з глютеном. Захотів і відправився в суботу на концерт улюбленої групи. Не потрібно тягнути на нього дівчину, якій цей концерт не цікавий.

Я тепер зрозумів, що потрібно для щастя – щоб поруч нікого не було. Взагалі нікого! Щоб ніхто не бісив і не клював мізки.

Вчора з’ясував, що моя колишня цікавиться – чи не завів я собі іншу. А мені взагалі не потрібен ніхто. Як їй це пояснити? Буду зустрічатися, але постійних відносин більше ніколи собі не дозволю.

Відварив собі креветок, купив пива, сиджу лопаю і плювати, що середина тижня.

Одне добре – не встигли дітей завести. Яке ж це щастя, коли просто живеш в кайф, а не тому що повинен щось комусь.

Related Post

Чоловік після 7 років шлюбу, повів знайомити “тритежневу” дівчину зі свїми батьками…Чоловік після 7 років шлюбу, повів знайомити “тритежневу” дівчину зі свїми батьками…

Мій чоловік (прожили з ним 7 років) пішов від мене рік назад до іншої дівчини. Це сталося дуже швидко і стало для мене шоком. До цього ми жили дружно, іноді

Дружина просто зрадила мені, незважаючи на нашого синаДружина просто зрадила мені, незважаючи на нашого сина

Напевно ніхто не думає на початку подружнього життя про кінець, а варто було б так вважаю тепер я. До моменту подачі заяви до суду до останнього вважав що все налагодиться.