Знаєте, як у приказці “дівчина за собою перестала стежити, а за мною ні”. Одного разу просто перебив її під час скандалу, зібрав речі і виставив на вулицю. Тепер я наче в казці

Яке ж це щастя, коли просто живеш в кайф…
Хто б міг подумати, що одному жити так здорово! Всього тиждень тому розлучився зі своєю дівчиною, з якою прожив разом 4 роки. Ми не розписувалися, дітей немає. Багато спільного майна не нажили. Жили у мене на квартирі.

Буквально півроку тому відносини стали зовсім огидними. Начебто і побут не заїв, але звідкись узялися постійні причіпки, мозгоклюйство і скандали.

Знаєте, як у приказці “дівчина за собою перестала стежити, а за мною ні”. Ревнувати стала до всього і всім. Хоча сама не робила нічого, щоб залишатися у формі. Ходив я наліво? Ні, не ходив.

Нещодавно знову поскандалив з дівчиною. Після чергової тупої фрази “ти повинен …” я обірвав дівчину на півслові і сказав їй, що вже нічого їй не повинен. Просто дістала, сказав їй виметаться. Допоміг зібрати речі і виставив на вулицю. Ну ось дійсно дістала.

Зараз думаю, що ці відносини потрібно було не припинити тиждень тому, а ще раніше. Тепер немов в раю. У ванній немає мільйона баночок шампунів, мазей і кремів. На стіні не висять більше ці мерзенні фіранки у квіточки. Немає тієї тисячі непотрібних речей на поличках, з холодильника зняв всі магнітики. Краса!

Вечорами нічого не роблю. Просто дивлюся фільми, їм чіпси та продукти з глютеном. Захотів і відправився в суботу на концерт улюбленої групи. Не потрібно тягнути на нього дівчину, якій цей концерт не цікавий.

Я тепер зрозумів, що потрібно для щастя – щоб поруч нікого не було. Взагалі нікого! Щоб ніхто не бісив і не клював мізки.

Вчора з’ясував, що моя колишня цікавиться – чи не завів я собі іншу. А мені взагалі не потрібен ніхто. Як їй це пояснити? Буду зустрічатися, але постійних відносин більше ніколи собі не дозволю.

Відварив собі креветок, купив пива, сиджу лопаю і плювати, що середина тижня.

Одне добре – не встигли дітей завести. Яке ж це щастя, коли просто живеш в кайф, а не тому що повинен щось комусь.

Related Post

Чому мені завжди трапляються слабкі чоловіки?Чому мені завжди трапляються слабкі чоловіки?

В юності я вважала себе замкнутою, нетовариською, сором’язливою, нікому не потрібною. Заміж вискочила рано і невдало, двадцять років терпіла приниження. Чоловік загинув: сів за кермо п’яним. Потім я зустріла прекрасного,

Наступний чоловік виявився ще гіршим за попередньогоНаступний чоловік виявився ще гіршим за попереднього

Прочитала десь, що кожен наступний чоловік гірший за попереднього. Задумалася … А й справді … Я була двічі заміжня і один раз була в незареєстрованому шлюбі … У мене кожний

Вже потайки придумувала свою весільну сукню і приміряла його прізвище до свого імені та по батьковіВже потайки придумувала свою весільну сукню і приміряла його прізвище до свого імені та по батькові

Дівчата, майте голову на плечах !!! Отже, я розлучилася з хлопцем, з яким зустрічалася 3 роки. Зараз я розумію, що ніякої такої великої любові не могло бути в 16 років,

facebook