fbpx

Зовсім немає досвіду в стосунках тому не знаю, як примиритися з хлопцем. Він мені нагрубив і з Днем народження не привітав, можливо і не потрібно миритися?

Це були мої перші відносини. Розлучилися ще восени, до недавнього часу спілкувалися і бачилися як друзі. Разом були 2 роки.

І ось перед карантином, а саме 8 березня разом відзначали як друзі. Він подарував мені подарунок, ми багато розмовляли.

Він розповідав, що буде дуже радий, якщо я з однією його компанією друзів теж буду дружити, був би радий мене там бачити.
На слідуючий день якраз у цій компанії намічається вечірка. я йому кажу, що теж би хотіла поїхати потусуватися.

На що він відповідає мені, що питання не до нього, потім різко відповідає, що він проти. Тому що ми з ним не зустрічаємося більше, тому він один туди піде.

Потім він сказав мені, що йому все одно, тому що ми більше не разом. Він грубо зі мною розмовляв і я запитала чому він кричить на мене.

А він відповів хочу побути один. Я відповіла – зрозуміла.
А на слід день ввели цей карантин.

А через 2 тижні у мене був День народження і він навіть смс не відправив. Хоча 8 березня ми обговорювали з ним мій День народження.

Пройшов рівно місяць як він мовчить. Мені дуже сумно. Де я не так зробила. Що не так. Я б не виявила бажання теж поїхати потусуватися, якби він перед цим сам не говорив, що буде тільки радий. Загалом писати самій як я розумію не варіант, тому що він сказав, що хоче побути один.

Та й з Днем народження не привітав. Якось все дивно. Я засмучена.

Так, я дурна, у мене немає досвіду з хлопцями зовсім. Я не розумію навіть, це була сварка чи ні, але він же мені нагрубив і сказав, що хоче один побути.

Я переживаю. Ще цей карантин. Я не хочу втрачати цю людину, навіть нехай він вже і не мій хлопець. Мені він доріг.

Related Post

Від мене пішов чоловік тому, що я не любила саме себе. Він так і сказав: “Ти подивися у дзеркало, на кого ти схожа”Від мене пішов чоловік тому, що я не любила саме себе. Він так і сказав: “Ти подивися у дзеркало, на кого ти схожа”

Нещодавно одна моя знайома розповідала історію про те, як вона пішла від чоловіка у 25 тому, що по ночах приходили смс від якоїсь невідомої дівчини. Вона дуже пишалася при цьому,

Мої бабуся і дідусь придумали одну гру, яка, на їх думку, допомогла їм прожити все життя разом у мирі та злагодіМої бабуся і дідусь придумали одну гру, яка, на їх думку, допомогла їм прожити все життя разом у мирі та злагоді

Мої бабуся і дідусь були одружені більше половини століття. З найпершої їх зустрічі вони грали в одну особливу, їх власну гру. Сенс її полягав в тому, щоб написати слово «SHMILY»