Зовсім немає досвіду в стосунках тому не знаю, як примиритися з хлопцем. Він мені нагрубив і з Днем народження не привітав, можливо і не потрібно миритися?

Це були мої перші відносини. Розлучилися ще восени, до недавнього часу спілкувалися і бачилися як друзі. Разом були 2 роки.

І ось перед карантином, а саме 8 березня разом відзначали як друзі. Він подарував мені подарунок, ми багато розмовляли.

Він розповідав, що буде дуже радий, якщо я з однією його компанією друзів теж буду дружити, був би радий мене там бачити.
На слідуючий день якраз у цій компанії намічається вечірка. я йому кажу, що теж би хотіла поїхати потусуватися.

На що він відповідає мені, що питання не до нього, потім різко відповідає, що він проти. Тому що ми з ним не зустрічаємося більше, тому він один туди піде.

Потім він сказав мені, що йому все одно, тому що ми більше не разом. Він грубо зі мною розмовляв і я запитала чому він кричить на мене.

А він відповів хочу побути один. Я відповіла – зрозуміла.
А на слід день ввели цей карантин.

А через 2 тижні у мене був День народження і він навіть смс не відправив. Хоча 8 березня ми обговорювали з ним мій День народження.

Пройшов рівно місяць як він мовчить. Мені дуже сумно. Де я не так зробила. Що не так. Я б не виявила бажання теж поїхати потусуватися, якби він перед цим сам не говорив, що буде тільки радий. Загалом писати самій як я розумію не варіант, тому що він сказав, що хоче побути один.

Та й з Днем народження не привітав. Якось все дивно. Я засмучена.

Так, я дурна, у мене немає досвіду з хлопцями зовсім. Я не розумію навіть, це була сварка чи ні, але він же мені нагрубив і сказав, що хоче один побути.

Я переживаю. Ще цей карантин. Я не хочу втрачати цю людину, навіть нехай він вже і не мій хлопець. Мені він доріг.

Related Post

Після 26 років шлюбу, дружина зізналася у тому, що 20 років вона мені зраджувалаПісля 26 років шлюбу, дружина зізналася у тому, що 20 років вона мені зраджувала

Місяць тому моя дружина дізналася, що має страшну хворобу. І це дуже сильно нас вибило з колії. Я все життя з тремтінням дихав на дружину, я просто не був готовий

Купили новий будинок, а разом з ним і надокучливих сусідівКупили новий будинок, а разом з ним і надокучливих сусідів

Дача це таке місце, де сім’я може провести гарно час. Але іноді сусіди просто таки виводять з себе своїми діями, іноді навіть присутністю. Минулого року ми купили дачу. Звісно її

Обрізати всі зв’язки з моїм французом-індусом і жити спокійно та рівно з чоловіком, чи ризикнути?Обрізати всі зв’язки з моїм французом-індусом і жити спокійно та рівно з чоловіком, чи ризикнути?

Я сама потрапила на стажування на пів року абсолютно безплатно до Австрії. Він приїздив до мене. Він у мене перший (у всіх сенсах) та єдиний. Я йому не зраджувала там,