fbpx

Зовсім випадково я почала відносини з чоловіком своєї сестри, затягнулося все на 4 роки поки до мене не дійшло, що так продовжуватися більше не може

Мій коханець чоловік моєї сестри.

Ця історія була 15 років тому. Мені 18, йому – 33, сестрі – 30.
Як вийшло, так як ми з чоловіком сестри почали спілкуватися, навіть сама зараз не згадаю.

Але ці відносини затягнулися на 4 роки. Все було б дуже секретно і таємно, якби сестра з чоловіком не жили в сусідньому будинку. А живемо ми в приватних будинках, побудовані разом одне з одним.

І сестра стала помічати, що нас з її чоловіком в один і той же час немає вдома, або приходимо в один і теж час і т. д.

В загальному стала підозрювати. Поки не почала за нами стежити і все-таки вистежила.

Відносини наші з її чоловіком, звичайно, не закінчилися в один день. Але з сестрою ми посварилися і довго не спілкувалися.
Чоловік її настільки мене любив, що готовий був кинути мою сестру і жити зі мною.

Але мені цього було не потрібно, і я намагалася потихеньку закінчити відносини. І закінчила їх через 6 місяців – знайшла молодого не одруженого і перспективного.
Сестри чоловік трохи постраждав за мною, але зате зараз, через 15 років з сестрою живуть душа в душу.

А я вийшла заміж, і у мене вже своя прекрасна сім’я.
З сестрою ми помирилися, і зараз спілкуємося. Але до сих пір так і не стали тими подружками, яким були раніше.

В цьому випадку можна застосувати прислів’я «Якщо б молодість знала, якби старість могла».
Зараз звичайно, якби можна було відмотати час назад, я б такого не допустила, так як через деякий час розумієш, що дорожче сестри у мене нікого немає.

Related Post

Навряд чи вистою з рогаткоюНавряд чи вистою з рогаткою

Мої перші серйозні стосунки пройшли під тінню вирощених комплексів: невдоволення власною зовнішністю, замкнутість, якась похмурість. А тут він! Весь із себе такий красивий, самовпевнений і раптом зацікавився сірою непримітною мною.

Мої бабуся і дідусь придумали одну гру, яка, на їх думку, допомогла їм прожити все життя разом у мирі та злагодіМої бабуся і дідусь придумали одну гру, яка, на їх думку, допомогла їм прожити все життя разом у мирі та злагоді

Мої бабуся і дідусь були одружені більше половини століття. З найпершої їх зустрічі вони грали в одну особливу, їх власну гру. Сенс її полягав в тому, щоб написати слово «SHMILY»

Саша мені зрадив першим і тим самим відкрив рахунок. Я була готова його зрівняти…Саша мені зрадив першим і тим самим відкрив рахунок. Я була готова його зрівняти…

Анна, 36 років. Мені завжди здавалося, що такий дівчині, як я, такій чудовій і розумній, чоловік не може зрадити. Ніколи. Навіть якщо я не займаюся з ним близькістю три місяці.