Зрадила чоловіку і закохалася в альфонса, тепер не можу повернути гроші

Я вже 18 років у шлюбі, ми маємо дочку (10 років). Вийшла заміж не з кохання, а просто через зраду хлопця. Він одружився з іншою, а я на помсту йому, теж скористалася нагодою.

Два останні роки ми почали жити, як кішка з собакою. Із самого початку і досі, у нас у кожного є свій роздільний бюджет. Дитина пішла вчитися до школи, почалася нестача грошей. Постійно через це у нас скандали.

Мого бюджету не вистачало. Чоловік давав лише 3 тисячі. Відповідно, моїх 10 тисяч + 3 тисячі його, і вже не вистачає на житло. Почалися сварки. Відповідно я вирішила розлучитися і почала шукати йому заміну.

Поїхала у серпні до сестри та познайомилася з чоловіком, який жив із нею. Він обманом вліз у мою довіру, сказав що любить мене, що хоче залишити мою сестру і бути зі мною. Ми обмінялися телефонами, і перед від’їздом мали класну ніч безумства. Я зрадила чоловіку, і закохалася в цю людину.

Виявилося, що цей чоловік, як кажуть, альфонс, живе коштом жінок. Після того, як я поїхала додому, я постійно думала про цю людину. Всі думки лише про нього. Життя у мріях. Ми постійно переписувалися та розмовляли телефоном. Все про кохання, що ми будемо разом.

Через два місяці таких переговорів він призначає побачення, каже, що він їде до мене і просить надіслати на карту грошей. Я йому відправляю деяку суму грошей і чекаю на приїзд.

У результаті наступного дня він не виходить на зв’язок, телефон вимкнений, і побачення не відбулося. Через деякий час він вийшов на зв’язок вибачався, говорив, що у нього були важливі справи, і обставини так склалися, що не вдалося зустрітися. Я всьому повірила. Але на цьому позика грошей не закінчилася.

Наступного разу він мені подзвонив о другій годині ночі, казав, що хотів зробити сюрприз, поїхав напідпитку. Відповідно його зупинили, просять 3 000 гривень штраф і він буде вільний, а так машину на штрафмайданчик. Відповідно цього разу я знову йому йду на допомогу і надсилаю цю суму на карту.

Виявилося, що це ще одна спроба отримати від мене гроші. І таких позик було дуже багато. І звісно їх ніхто не повертав. Я почала постійно дзвонити, просити, щоб він повернув гроші. Але в нього постійно були відмовки, що він не може, тому що не виходить із роботою, не платять, що йому потрібні ці гроші для лікування та обстеження.

Вже 8 місяців не можу повернути ці гроші. Ось що робить кохання шаленої жінки. Я вже упокорилася, що він ніколи їх не поверне. Дуже каюсь у своїх вчинках. Що робити, я не знаю.

You cannot copy content of this page