Зрадила чоловіку і закохалася в альфонса, тепер не можу повернути гроші

Я вже 18 років у шлюбі, ми маємо дочку (10 років). Вийшла заміж не з кохання, а просто через зраду хлопця. Він одружився з іншою, а я на помсту йому, теж скористалася нагодою.

Два останні роки ми почали жити, як кішка з собакою. Із самого початку і досі, у нас у кожного є свій роздільний бюджет. Дитина пішла вчитися до школи, почалася нестача грошей. Постійно через це у нас скандали.

Мого бюджету не вистачало. Чоловік давав лише 3 тисячі. Відповідно, моїх 10 тисяч + 3 тисячі його, і вже не вистачає на житло. Почалися сварки. Відповідно я вирішила розлучитися і почала шукати йому заміну.

Поїхала у серпні до сестри та познайомилася з чоловіком, який жив із нею. Він обманом вліз у мою довіру, сказав що любить мене, що хоче залишити мою сестру і бути зі мною. Ми обмінялися телефонами, і перед від’їздом мали класну ніч безумства. Я зрадила чоловіку, і закохалася в цю людину.

Виявилося, що цей чоловік, як кажуть, альфонс, живе коштом жінок. Після того, як я поїхала додому, я постійно думала про цю людину. Всі думки лише про нього. Життя у мріях. Ми постійно переписувалися та розмовляли телефоном. Все про кохання, що ми будемо разом.

Через два місяці таких переговорів він призначає побачення, каже, що він їде до мене і просить надіслати на карту грошей. Я йому відправляю деяку суму грошей і чекаю на приїзд.

У результаті наступного дня він не виходить на зв’язок, телефон вимкнений, і побачення не відбулося. Через деякий час він вийшов на зв’язок вибачався, говорив, що у нього були важливі справи, і обставини так склалися, що не вдалося зустрітися. Я всьому повірила. Але на цьому позика грошей не закінчилася.

Наступного разу він мені подзвонив о другій годині ночі, казав, що хотів зробити сюрприз, поїхав напідпитку. Відповідно його зупинили, просять 3 000 гривень штраф і він буде вільний, а так машину на штрафмайданчик. Відповідно цього разу я знову йому йду на допомогу і надсилаю цю суму на карту.

Виявилося, що це ще одна спроба отримати від мене гроші. І таких позик було дуже багато. І звісно їх ніхто не повертав. Я почала постійно дзвонити, просити, щоб він повернув гроші. Але в нього постійно були відмовки, що він не може, тому що не виходить із роботою, не платять, що йому потрібні ці гроші для лікування та обстеження.

Вже 8 місяців не можу повернути ці гроші. Ось що робить кохання шаленої жінки. Я вже упокорилася, що він ніколи їх не поверне. Дуже каюсь у своїх вчинках. Що робити, я не знаю.

Related Post

– Задоволена, це через тебе все, та нехай би ти щастя не знала, сестра ще називається– Задоволена, це через тебе все, та нехай би ти щастя не знала, сестра ще називається

Карина, дивися хто приїхав, Машка, красуня яка, заходи в квартиру, не стій в порозі, давай, заходь. -Ну привіт, сестричко, що це ти надумала до нас приїхати, невже в місті так

Відчуваю, що чоловік зраджує мені з найкращою подругою і від цього виглядаю, як справжня дурепаВідчуваю, що чоловік зраджує мені з найкращою подругою і від цього виглядаю, як справжня дурепа

Ситуація дуже тяжка. Я чоловікові вірила, чи думала, що він нікуди не подінеться, скоріше навіть другий варіант. А нещодавно почала підозрювати, що він переписується з тренеркою дочки, дико ревнувала. 3

Мій погляд прикував хлопець на вулиці, але я не можу сказати, що це було кохання з першого поглядуМій погляд прикував хлопець на вулиці, але я не можу сказати, що це було кохання з першого погляду

Чоловічої уваги я не потребую. Є чоловік, якому я давно подобаюся, і він симпатичний. Але він не подобається мені, вірніше, його поведінка. Зі мною багато чоловіків знайомляться, надають знаки уваги.