fbpx

Зраджую чоловікові з найкращою подругою… До жінок мене ніколи не тягнуло, але Аня – інша справа

Я розумію, що не знайду підтримки серед людей, але висловитися мені дуже треба.

Уже третій рік я зраджую чоловікові зі своєю подругою.

Я знала Аню (назвемо її так) з шостого класу. Потім ми довгий час не спілкувалися – переїхала в інший район, а потім був університет. Зустрілися знову рівно три роки тому. Ми навіть не зустрілися – зіткнулися в торговому центрі. Випили кави. Поговорили.

Я запросила в гості подругу. Почали спілкуватися частіше. Коли мій чоловік поїхав у відрядження, я напросилася в гості до подруги. Випили пляшечку вина і … все сталося. Було соромно, але не дуже.

На наступний день повторили. Потім була невелика перерва. Наші зустрічі стали рідкісними, але дуже хвилюючими для мене.

Чоловік досі не підозрює, що я сплю зі своєю кращою подругою дитинства. До жінок мене ніколи не тягнуло, але Аня – інша справа. Не так як з чоловіком, але дуже здорово! Нещодавно подруга запропонувала мені розлучитися і переїхати до неї жити. Але я не можу. Не можу кинути чоловіка. Навіть не уявляю, що буде, якщо він дізнається, якщо дізнається моя мама, подруги. Мене точно ніхто не зрозуміє. А мама – взагалі рідкісний випадок … Вона віруюча людина.

Кожен раз я запевняю себе, що чергова зрада була останньою, але кожен раз я розумію, що брешу сама собі.

Дуже боюся сказати чоловікові, але і мовчати більше не можу.

Related Post

Не можу впоратися з ревнощами до бурхливого минулого дружиниНе можу впоратися з ревнощами до бурхливого минулого дружини

І у мене, і у дружини це другий шлюб. До весілля зустрічалися чотири місяці, я не сумнівався, що готовий зв’язати себе узами шлюбу. Одружені півроку, у відносинах – абсолютна гармонія.

Я заміжня, але постійно думаю про колишнього хлопцяЯ заміжня, але постійно думаю про колишнього хлопця

Я заміжня, дітей поки немає. Не можу забути колишнього хлопця, хоч і зустрічалися ми всього 1 рік, потім зустріла майбутнього чоловіка, з ним зустрічалися 5 років, потім вирішили одружитися. Той,

Ми з подругою перебрали всіх знайомих, хто створив сім’ю з колишнім одруженим коханцем і побачили наступне…Ми з подругою перебрали всіх знайомих, хто створив сім’ю з колишнім одруженим коханцем і побачили наступне…

… Як дивно – зазвичай жінки, які пережили роман з одруженим в минулому – більше ніколи швидше за все не повторять цей досвід. Тому що інакше починають бачити ситуацію ….