ЦЕ EASY Життєві історії Зробив коханій пропозицію на публіці, але вона відмовила, тепер не можу зрозуміти, чи це кінець нашим стосункам

Зробив коханій пропозицію на публіці, але вона відмовила, тепер не можу зрозуміти, чи це кінець нашим стосункам

Ми з Наталею зустрічаємося з 11-го класу. Разом вступили до столичного вишу, щоб не розлучатися. Разом його закінчили: вона із червоним дипломом, а я з трійками у додатку.

Гуманітарій з мене вийшов ніякий, тому я майже відразу зайнявся самоосвітою і занурився в айті.

Взагалі, я міг давно закинути універ, але пообіцяв Наталці, що диплом отримаю. Я звик завжди тримати слово, хоч би чого це стосувалося.

В університетські роки ми жили у гуртожитку. А після випуску вирішили з’їхатися та орендували невелику квартирку в одному із спальних районів.

Спочатку було нелегко, хоч я був певен, що після стількох років, проведених разом, проблем побутового характеру ми не матимемо. Однак у житті всяке трапляється. Бували й сварки, й образи. Вважаю, що це нормально.

Незважаючи на всі труднощі, я любив Наталку і хотів прожити з нею решту свого життя. Іноді мріяв про весілля та дітей. Бачив себе в ролі дбайливого чоловіка та батька.

Але в той же час одружуватися я думав ближче до 30 років. Хотілося стати на ноги, закріпитися на роботі і нічого не потребувати. Зізнаюся, з Наталкою ми це ніколи не обговорювали. Хоча я давно думав про те, що, напевно, Наталя чекає, коли ж я зроблю їй пропозицію. Крім того, на мене почала тиснути мати:

«Артеме, ти поки дозрієш, я вже постаріти встигну! Я вже і онуків хочу взагалі-то. Давай  дуй у ювелірний за обручкою».

Я довго думав і вирішив, що мама має рацію. На той час я вже непогано заробляв та відкладав гроші. На кільце скупитися не став і вибрав із мамою найкрасивіше. А потім запросив Наталю на вечерю до ресторану: саме наближалася річниця наших стосунків.

Наталочка в мене і так красуня, але того вечора вона перевершила саму себе. Розкішна сукня, зачіска та макіяж – вона ніби знала, що я зроблю їй пропозицію!

Але насправді все виявилося зовсім інакше. Коли в присутності всього залу я став на одне коліно і простягнув Наталці обручку, вона різко змінилася в обличчі. У фільмах зазвичай у цей момент дівчата починають плакати від щастя та кидатися на плечі своїм хлопцям із радісним «так» на вустах.

А ось моя Наталка лише незручно усміхнулася і сказала: «Милий, мені треба подумати».

Я навіть уявити не міг, що таке можливо. Як сприймати її відмову вийти за мене заміж? Залишок вечора ми провели мовчки.

Наступного дня я сказав, що мені треба провідати маму і поїхав до села. Насправді мені хотілося подумати, що робити далі.

Є гостре відчуття, що нашим стосункам кінець. Інакше чому вона мені відмовила?

Мама каже, щоб я не робив поспішних висновків. Але я бачу, що її ставлення до Наталки різко змінилося. Вона вже й сама не хоче, щоб моя дівчина ставала її невісткою. І мені від цього боляче.

Я вдома вже кілька днів, але Наталя мені так ніколи і не подзвонила. Не розумію, що відбувається, і що я зробив не так!

Related Post

Начебто ніхто не винен, начебто і проблем ніяких немає, а ось сумно і зовсім нічого не хочетьсяНачебто ніхто не винен, начебто і проблем ніяких немає, а ось сумно і зовсім нічого не хочеться

Минулий рік був для мене не найлегшим. Попри те, що на роботі я отримала нову посаду (зарплата зросла на 17%), записалася на курси англійської та оформила нарешті абонемент у фітнес-центр,

Після моєї вагітності чоловік не робить те, що потрібноПісля моєї вагітності чоловік не робить те, що потрібно

Я вагітна, на восьмому місяці і чоловік раптом перестав мені допомагати. Він і раніше не дуже-то брав участь у домашніх справах, а тут зовсім розслабився. Коли ми починали жити разом,

Сестра наворожила, що моя подружка Оксана постійно пакостить, робить рітуали на підміну долі і “причіпки” на невдачіСестра наворожила, що моя подружка Оксана постійно пакостить, робить рітуали на підміну долі і “причіпки” на невдачі

Історія, яку я тут опишу, сталася в моєму житті так, в принципі, і відбувається досі. Зверніть увагу на хронологію подій – дівчина, про яку піде мова, з’являється в моєму житті