Зробив приворот на дівчину Ольгу і тепер боюся завтрашнього дня

Мене звати Олександр. Я живу в невеликому містечку. Якось раз зустрів дівчину, яка сподобалася мені з першого погляду. Це сталося в компанії спільних друзів. Ми розговорилися, і дівчина, здавалося, відповіла мені симпатією. Обмінялися номерами телефонів, щоб побачитися і піти погуляти.

Я боявся, що Ольга відмовиться від зустрічі, але в призначений час вона все-таки прийшла. Ми мило спілкувалися, гуляли по парку, але відносини далі дружби не заходили. Мене це страшенно засмучувало, але одночасно я був радий, що Ольга хоча б дружить зі мною. А далі все може змінитися, можливо вона, нарешті, зверне на мене увагу.

Минув час. Я все також приходив до дівчини, але лід не бажав рушати, формат наших взаємин залишався на тому ж рівні. Я не міг зрозуміти, чому дівчина тримає мене на відстані і не підпускає до себе. Намагався її забути, але нічого не виходило. Так сильно ця красуня мене зачепила.

Через деякий час я вирішив просто ігнорувати дівчину і перестав відповідати на її дзвінки. Але спроби були марні: мене тягнуло до неї незрима магія, і я знову шукав зустрічей.

І ось я вже втратив будь-яку надію, як одного разу однокласник, дізнавшись про мою проблему, порадив мені місцеву відьму. «Сходи, зроби приворот», – сказав він. Я розсміявся, але Сергій, так звали мого приятеля, повідомив, що втрачати мені вже нічого. Я задумався, а потім вирішив, що це дійсно хоч якийсь шанс.

На наступний день ближче до вечора я вирушив за адресою, яку мені дав Сергій. Постукав у двері. Відчинила жінка сорока п’яти років, звичайнісінької зовнішності. Квартира теж була звичайнісінька і не видавала ніяких ознак чаклунства.

Розклавши карти, жінка сказала, що серце моєї коханої вже зайнято, потрібно робити приворот. Вона назвала суму, повідавши, що через кілька місяців дівчина потягнеться до мене і полюбить. Це було як не можна до речі для мене, адже Оля вже практично перестала виходити на зв’язок. Я заплатив за надану послугу і відправився додому. Наостанок ворожка сказала, що я не повинен тиснути на кохану, інакше все зіпсую.

Тижні летіли неймовірно швидко, але нічого не відбувалося. Я вже й думати забув про цей обряд, сам шукав нові шляхи до серця Олі, але раптово вона власною персоною подзвонила і запропонувала зустрітися.

Моя мрія збулася: ми почали зустрічатися. Ніщо, здавалося б, не могло затьмарити мого щастя, адже минуло вже цілих два роки, і кохана була без розуму від мене. Але одного разу на вулиці я побачив літню бабусю. Вона просила милостиню біля церкви. Я вже було хотів пройти повз, але бабуся жестом покликала до себе. Нахилившись вона прошепотіла, що термін привороту скоро підійде до кінця, навіть конкретну дату назвала.

Я округлив очі і щодуху кинувся бігти звідти. Вдома ніяк не міг заснути, в моїй голові звучало безліч питань: хто та бабулька, звідки вона знає про приворот? А найголовніше – що буде, коли Ольга розлюбить мене? Зараз у нас все прекрасно, але я з жахом живу ці дні …

You cannot copy content of this page