Зустрічалася з Андрієм 2 роки, а перед весіллям закохалася у його кращого друга

Коли ми з хлопцем зустрічалися вже кілька років, відносини почали сильно псуватися. З Андрієм у нас не було ідилії. Я не особливо любила його. Вчилися ми на останньому курсі університету. І навіть вже почали готуватися потроху до весілля. Але не тут-то було.

Познайомили мене з Максимом. Він, до речі, дружив з Андрієм. У нього був такий пронизливий погляд, що я відразу звернула на нього увагу.

Раптово я усвідомила, що Андрій мені зовсім не цікавий. У Максимі я побачила свою мрію, свого принца, якого так чекає кожна дівчина. Але що мені було робити? Андрій завжди знаходився поруч.

Та й зраджувати йому було якось шкода. Але все-таки я вирішила не відмовлятися від бажаного і розірвала відносини.

Всього через два місяці я вийшла заміж за Максима. А ще через пару років народила йому сина. Нашому шлюбу вже десять років. У сім’ї панують довіра, спокій, взаємоповага і, звичайно, величезна любов.

Не забувайте про свої мрії і дозволяйте собі слідувати велінням серця. Якщо ви зустріли свою любов, не втрачайте її. Повірте, ви будете щасливі. Мені трохи шкода, що кілька років, поки зустрічалася з Андрієм, я прожила даремно. Але завдяки йому я познайомилася зі своїм справжнім коханням.

You cannot copy content of this page