ЦЕ EASY Життєві історії Зустрічалася з хлопцем три роки, він у мене був перший, але я йому випадково зрадила. Він про це дізнався, ну і я пішла до ворожки, щоб та сказала, чи будемо ми разом. Звісно, я почула не те, що хотіла чути, і тепер не знаю що робити

Зустрічалася з хлопцем три роки, він у мене був перший, але я йому випадково зрадила. Він про це дізнався, ну і я пішла до ворожки, щоб та сказала, чи будемо ми разом. Звісно, я почула не те, що хотіла чути, і тепер не знаю що робити

Привіт, я хочу поділитися своєю історією, я знаю що ви мене все будете засуджувати. Але мені зараз дуже погано і виговоритися нікому. Тому я пишу сюди.

У мене в 16 років почалися відносини, я його полюбила з першого погляду, а він мене, я стала з ним близька, як вперше з чоловіком на 3-4 ніч знайомства, і ось до цього дня були разом майже 3 роки.

Але майже 2 тижні тому я йому зрадила. Мій коханий був перший і я хотіла спробувати як це з іншим, але я зробила жахливу помилку, тому що переспала з його знайомим.

Він на той момент полетів в закордон у справах, я завжди його чекала і люблю, але в цей день начебто була не я, а хтось інший.

І ось мій коханий повинен був прилетіти на наступний день, я вся горю, чекаю його з терпінням, хочу його обійняти, поцілувати, але тут мені пише його знайомий з яким я переспала, нібито я думаю тільки про тебе, мої думки не можу забути про тебе, ну я йому грайливо відповіла, фліртувала з жартами писала нібито приїжджай до мене (він мені писав що у нього такий гумор, і я писала йому з таким гумором), і ось він взяв все заскринів і відправив моєму коханому хлопцеві, він розлютився і сказав, щоб я йшла і що він мене бачити не хоче (ми жили разом понад рок в його квартирі), і після цього я з ним не спілкувалася.

І ось я страждаю вже яку ніч, ранок, день, вечір. Я не можу без нього, мені жахливо погано, я ридаю і просто ходити не можу. Я написала ворожці, вона повинна була дізнатися моє майбутнє і його, вона мені сказала що через 3 місяці у нього буде дівчина, а під початок літа у мене буде хлопець, і що я зі своїм коханим ніколи не буду разом.

Я не хочу в це вірити, але вже пройшло близько 2-х тижнів, він спілкується з дівчиною (вона руда, а він любить таких) він вже її до себе запрошує в гості, вона готує йому їсти, гуляють разом, мені страшенно боляче вірити в те що це не моє щастя, що я його ніколи не поцілую, що не обійму, мені страшенно боляче в усе це вірити.

Я страшенно хочу бути з ним, хочу бути щаслива тільки з ним, я не хочу вірити в те що сталося. Я кожен день п’ю валер’янку, я його до божевілля люблю, і хочу бути тільки з ним, я хочу вірити в те, що він повернеться до мене і буде тільки зі мною.

Але те що я зробила мене совість рве на частини, розриває, іноді в голову б’ють думки що хочеться все кинути. Але я пам’ятаю що у мене є батьки які мене люблять і яким я потрібна.

Я гадаю на нього, питаю чи буду я з ним, але карти говорять що ні, а коли я ставлю питання чи буде він з нею, вони мені кажуть що так і що у них романтика.

Допоможіть мені, будь ласка, як мені бути, я не можу більше цей біль терпіти, я знаю що йому страшенно боляче як і мені, я його завжди розуміла з першого погляду, я його завжди підтримувала, і він мене. Я це жахливо цінувала, але в той день коли це сталося мене всю трясло. Неначе спеціально все це зробили.

Я коли перед сном засинаю тільки про нього і думаю, про те як ми знову разом, як ми щасливі, я хочу вірити в те що я буду з ним і більше ні з ким, я люблю його до божевілля як і він мене, я це відчуваю.

 

Related Post

У чоловіка спрацювала інтуїціяУ чоловіка спрацювала інтуїція

У минулому листі я писала про відносини з чоловіком. Ми 7 років разом, 4 з них в шлюбі. Одружитися я його змусила ультиматумом, що або ми оформляємо відносини, тому що

Мені доводиться жити з чоловіком, який мені зраджує. З’їхати до весни від нього, я ніяк не можуМені доводиться жити з чоловіком, який мені зраджує. З’їхати до весни від нього, я ніяк не можу

Мені 29 років. Прожила із чоловіком 10 років. У нас двоє спільних дітей, старшому 7 вже скоро виповниться, а молодшому 1 рік та 5 місяців. За ці роки був у

Не знаю як врятувати доньку від її чоловіка, чи варто щось робити?Не знаю як врятувати доньку від її чоловіка, чи варто щось робити?

Не знаю як допомогти донці. Їй 23, має дитину, живе з своїм чоловіком. Вона вже була заміжня, але той шлюб видався зовсім невдачним. З своїм теперішнім чоловіком, точніше співмешканцем, вона