Зустрічалася з хлопцем три роки, він у мене був перший, але я йому випадково зрадила. Він про це дізнався, ну і я пішла до ворожки, щоб та сказала, чи будемо ми разом. Звісно, я почула не те, що хотіла чути, і тепер не знаю що робити

Привіт, я хочу поділитися своєю історією, я знаю що ви мене все будете засуджувати. Але мені зараз дуже погано і виговоритися нікому. Тому я пишу сюди.

У мене в 16 років почалися відносини, я його полюбила з першого погляду, а він мене, я стала з ним близька, як вперше з чоловіком на 3-4 ніч знайомства, і ось до цього дня були разом майже 3 роки.

Але майже 2 тижні тому я йому зрадила. Мій коханий був перший і я хотіла спробувати як це з іншим, але я зробила жахливу помилку, тому що переспала з його знайомим.

Він на той момент полетів в закордон у справах, я завжди його чекала і люблю, але в цей день начебто була не я, а хтось інший.

І ось мій коханий повинен був прилетіти на наступний день, я вся горю, чекаю його з терпінням, хочу його обійняти, поцілувати, але тут мені пише його знайомий з яким я переспала, нібито я думаю тільки про тебе, мої думки не можу забути про тебе, ну я йому грайливо відповіла, фліртувала з жартами писала нібито приїжджай до мене (він мені писав що у нього такий гумор, і я писала йому з таким гумором), і ось він взяв все заскринів і відправив моєму коханому хлопцеві, він розлютився і сказав, щоб я йшла і що він мене бачити не хоче (ми жили разом понад рок в його квартирі), і після цього я з ним не спілкувалася.

І ось я страждаю вже яку ніч, ранок, день, вечір. Я не можу без нього, мені жахливо погано, я ридаю і просто ходити не можу. Я написала ворожці, вона повинна була дізнатися моє майбутнє і його, вона мені сказала що через 3 місяці у нього буде дівчина, а під початок літа у мене буде хлопець, і що я зі своїм коханим ніколи не буду разом.

Я не хочу в це вірити, але вже пройшло близько 2-х тижнів, він спілкується з дівчиною (вона руда, а він любить таких) він вже її до себе запрошує в гості, вона готує йому їсти, гуляють разом, мені страшенно боляче вірити в те що це не моє щастя, що я його ніколи не поцілую, що не обійму, мені страшенно боляче в усе це вірити.

Я страшенно хочу бути з ним, хочу бути щаслива тільки з ним, я не хочу вірити в те що сталося. Я кожен день п’ю валер’янку, я його до божевілля люблю, і хочу бути тільки з ним, я хочу вірити в те, що він повернеться до мене і буде тільки зі мною.

Але те що я зробила мене совість рве на частини, розриває, іноді в голову б’ють думки що хочеться все кинути. Але я пам’ятаю що у мене є батьки які мене люблять і яким я потрібна.

Я гадаю на нього, питаю чи буду я з ним, але карти говорять що ні, а коли я ставлю питання чи буде він з нею, вони мені кажуть що так і що у них романтика.

Допоможіть мені, будь ласка, як мені бути, я не можу більше цей біль терпіти, я знаю що йому страшенно боляче як і мені, я його завжди розуміла з першого погляду, я його завжди підтримувала, і він мене. Я це жахливо цінувала, але в той день коли це сталося мене всю трясло. Неначе спеціально все це зробили.

Я коли перед сном засинаю тільки про нього і думаю, про те як ми знову разом, як ми щасливі, я хочу вірити в те що я буду з ним і більше ні з ким, я люблю його до божевілля як і він мене, я це відчуваю.

 

You cannot copy content of this page