Зустрічалися два місяці, ночувала у нього поки його мама була на нічних чергуваннях… Завагітніла. І тут він сказав, щоб я сама цю “проблему” вирішувала…

Від любові не залишилося і сліду, лише гіркота і відчуття зради…

Постало питання про те, народжувати чи ні дитину. Історія така. Познайомилася з хлопцем, йому 20, мені 19. Зачепив, симпатичний, товариський, в загальному, почав проявляти знаки уваги. І я закохалася. По-справжньому, це була моя перша любов.

Спочатку просто зустрічалися, але в кінці кінців перейшли до ближчих стосунків, і я вважала нас вже парою. Були розмови про спільне життя, хоча він говорив, що трохи пізніше, треба довчитися.

Я погодилася, тим більше, що грошей на весілля поки не було. Жили окремо, іноді ночувала у нього, поки його мати йшла в нічну зміну. Перший раз сталося все спонтанно, були на дачі у друзів.

Насправді, я думала, це любов, у всякому разі, я до нього відчувала найніжніші почуття, мені здавалося, що і він мене любить, стільки уваги було, по душам з ним часто розмовляли. Мені хотілося бути з ним поруч. Але, мабуть, за своєю закоханістю я не помічала, що він до мене ставиться не так, як мені хотілося.

Загалом, через два місяці після перших близьких відносин я зрозуміла, що вагітна. Сказати, що я злякалася, це нічого не сказати. Але разом з тим думала, дитина – це ж добре, тепер ми нарешті зможемо одружитися, адже для цього є офіційна причина. І ось я приходжу до свого хлопця і кажу, що ось так і так, скоро станемо батьками.

Але він зовсім не зрадів, скоріше, розлютився.

– Я тобі дам грошей на те, щоб вирішити цю ситуацію…, – сказав він.
– Але як же? Це ж наша дитина, як можна її позбутися?

– Слухай, мені зараз тягар ні до чого. Та й тобі навіщо, навчання, кар’єру треба робити, ну яка дитина.
– Але я хочу його, він же наш. – Я плакала, я не хотіла усвідомлювати той факт, що дитина для нього – реальна перешкода.

– Це твоє право, але тільки ти за це несеш відповідальність.
– Тобто я одна буду виховувати?

– А ти на що сподівалася? Думала, заміж тебе покличу?

Він посміхнувся, а у мене всередині все перевернулося.

Це був удар по самолюбству. Я пішла в сльозах. І тепер сиджу і думаю, що мені робити: чи залишати дитину, подавши на аліменти або позбутися…. До хлопця довіри вже немає, та й не знаю, як він ще буде аліменти платити. Від любові не залишилося і сліду, лише гіркота і відчуття зради.

Related Post

Вона не хотіла працювати на іншого, так як звикла командуватиВона не хотіла працювати на іншого, так як звикла командувати

Одна панянка працювала начальником відділу. Про її характері писав ще російський класик: «Він в три шеренги вас побудує, а пікни — так миттю заспокоїть». Тобто жарти з цією дамою були

Ну от навіщо мужики дивляться на інших дівчат, якщо вже з кимось зустрічаються?Ну от навіщо мужики дивляться на інших дівчат, якщо вже з кимось зустрічаються?

Закінчилося 8 березня, тюльпани всі розпродали, залишилися тільки спогади і фото в соцмережах. З друзями теж ходили святкувати в бар, там зібралося багато парочок. Одна сиділа недалеко від нашого столика.

Я просто не хочу, щоб моя дитина бачила неадекватного діда, і чула образи у бік своєї матеріЯ просто не хочу, щоб моя дитина бачила неадекватного діда, і чула образи у бік своєї матері

Ми із чоловіком разом 8 років, є дитина 5 років. Свекор не злюбив мене з того моменту, як тільки зрозумів, що все серйозно і ми вирішили одружитися і переїхати в