Зустріла свою шкільну любов через 14 років… Мабуть це найсильніше розчарування. Я же не одна така, дівчата?

Зустріла недавно хлопця, в якого була закохана в школі. У школі наші відносини закінчилися дуже швидко – мої батьки переїхали в інше місто. Ми якийсь час спілкувалися, але потім все зійшло нанівець.

Коли побачила того самого хлопця з мого дитинства, то почуття заграли знову. У нього трапилося те ж саме. Це відчувалося.

Але тепер ми були вже дорослими людьми. На жаль, за ці роки ми дуже змінилися. Я не хочу сказати, що стали гірше – ми стали іншими.

Я дивилася на дорослого чоловіка, якого знову полюбила і розуміла, що зовсім не знаю його. А коли ми краще стали розуміти одне одного, вловили ритми, то зійшлися на тому, що краще розлучитися.

Ми стали дуже несхожими людьми, нас нічого більше не об’єднувало, крім юнацької теми. Але на ній далеко не виїдеш.

І в той момент хтось начебто вкрав частинку мого життя. Мені завжди здавався той період невловимим, що тягне. Тепер всього цього більше не було. Любов пішла, пішли і добрі спогади. Я стала бачити все в іншому світлі.

Найсильніше розчарування в моєму житті.

Related Post

Приємні спогади дитинстваПриємні спогади дитинства

Колись давно, років 35 тому, я відпочивав у піонерському таборі на березі Дністра, у мальовничому куточку на кордоні Тернопільської та Чернівецької областей. Щоліта батьки на місяць відправляли мене туди протягом

«Сидиш і думаєш: все, кінець, я більше не можу»«Сидиш і думаєш: все, кінець, я більше не можу»

Народження дитини – випробування для жінок в Україні. Як вони знаходять сили? Вагітність і народження дитини майже завжди пов’язані зі страхом, особливо коли це відбувається вперше. Багато українських жінок розуміють,