Зустрів своє шкільне кохання через 20 років і здивувався… дівчина стала страшною і з чорними зубами… Стало легше, адже кохання до неї заважало жити всі ці роки

Любити людину 20 років і розлюбити його в одну мить..

Історія довжиною майже в 20 років.

Все почалося в дев’ятому класі. Гормони вирували, я закохався в дівчинку з паралельного класу.

Проявляв знаки уваги, доглядав, просто зі шкіри геть ліз, щоб сподобатися їй. А вона не хотіла зі мною зустрічатися.

Але я був впертим бараном і не здавався – спроби залицянь тривали аж до випускного класу.

За три роки я так і не завоював її серця. А остання наша зустріч взагалі закінчилася жахливо. Вона мені наговорила гидот. З тих пір я її не бачив, хоча все ще продовжував любити.

Це була та сама любов на все життя. Ну або до сьогоднішнього дня.

Всі ці роки у мене були теплі почуття по відношенню до дівчини зі школи. Я згадував, якою вона була.

Любов не згасала і пожирала мене. Але жити якось треба було далі … І я жив. Можливо, через почуття любові до певної людині я так і не одружився, хоча було кілька тривалих відносин.

Останні 4 роки так взагалі ні з ким не зустрічаюся.

З тих пір з прищавого дрища я перетворився на солідного чоловіка. У мене немає пуза, подвійного підборіддя і інших атрибутів людей, яким близько до сорокаріччя.

Двічі на тиждень ходжу в спортзал. Один раз на тиждень ходжу в басейн на плавання. Фізична форма краще, ніж будь-коли. Живу сам. Є своя нерухомість. Грошей у мене не дуже багато, але вистачає. Не економлю. На забезпечену старість вже вистачить заощаджень.

І ось … сьогодні зустрів ту саму дівчину, в яку був закоханий в старшій школі. У кого вона перетворилася! .. Прекрасне каченя стало гидким лебедем. Прямо казка навпаки.

Виглядає не просто погано, а жахливо. Обличчя висушене, коли вона посміхнулася, то моєму видовищу постали два ряди чорних зубів. Дихання було настільки смердючим, що навіть в метрі від неї, мене починало нудити.

Сьогодні чудовий день! Руйнівне почуття любові пройшло без залишку. Варто було побачити об’єкт своїх зітхань, щоб позбутися від цього бридкого почуття, що заважало нормально жити.

В голові тільки крутиться думка про те, що як же добре, що я не пов’язав життя з нею … страшненькою, з чорними зубами …

You cannot copy content of this page