fbpx

Зустрів в парку знайому вчительку, вона тільки віддала дітей батькам і запропонувала мені випити чаю, я погодився, але у термосі виявився 40-градусний “чай”

Дотримуючись маленьких правил, можна порушувати великі.

Є у мене одна знайома, вчителька молодших класів. Якось зустрів її під час міського свята. Ну знаєте, самий центр міста, всі ходять, радіють, танцюють, музика – свято, одним словом. І купа поліції, само собою.

Вона вже провела діточок через три кордони, відстояти на заході, роздати дітей батькам. І тепер сидить відпочиває. Сідаю поруч. Повз ходять поліцейські патрулі, всі святкують чинно-благородно.

Сидимо, розмовляємо про те про се.

Раптом вона питає: «Будеш чай?». Я прямо перейнявся, але кажу: буду, мовляв. Вона дістає фляжку, простягає мені. Я відкручую, без задньої думки надпиваю і … в загальному, від несподіванки навіть не відразу проковтнути можу.

Чай-то виявився сорокаградусним, найміцніший. Ну, а за кольором і правда – від чаю не відрізниш.

Повз знову патруль проходить. Я подих затримую на всякий випадок. Роблю ще ковток, закручую фляжку, віддаю їй. «Спасибі, – кажу, – відмінний чай!».

І фокус навіть не в тому, що вона вчителька молодших класів, а в тому, що вона разом з дітьми три кордони пройшла.

Ну, а тепер що? І відпочити має право, звичайно. А на моє здивоване питання – щось із серії «Як ?!» – вона тільки усміхнулася і процитувала, якщо не помиляюся, Джорджа Оруелла.

Цитата щось проста: “дотримуючись маленьких правил, можна порушувати великі”.

І адже дуже вірно звучить. Якщо подумати, хто стане вчительку обшукувати? Особливо коли у неї репутація ідеальна.

Та й до того ж «чай» у неї глибоко прихований. Але у мене до цих пір її покер-фейс перед очима, коли вона прямо в центрі міста сама цього ж «чаю» надпила слідом за мною.

Будемо вважати, що всі цитати про чортів і тихий вир я тут теж відписав.

Related Post

Мій чоловік Петро тихесенько пішов від мене до колишньої дружиниМій чоловік Петро тихесенько пішов від мене до колишньої дружини

Я навіть не знаю, що далі робити … Наші відносини з чоловіком не складалися останнім часом. Але я ніяк не могла подумати, що чоловік піде. Та ще й піде до

На роботі була товста співробітниця, яка пакостила всім струнким, молодим гарним дівчатам. Ми вирішили з нею розібратися, бо терпіти не було силНа роботі була товста співробітниця, яка пакостила всім струнким, молодим гарним дівчатам. Ми вирішили з нею розібратися, бо терпіти не було сил

Я змінила кілька робіт, довелося навіть попрацювати касиром в супермаркеті. Колектив був нормальний, начальство теж, але ось дрібна начальниця (старший касир) була дуже неприємна особа. Вона була дуже товста і