fbpx

Звернулася до віщунки, та наворожила їй багато хорошого, та все щось не збувалося

Коли в Лесі був складний період в житті, так сталося, що їй порадили звернутися до однієї бабусі, яка начебто дуже гарно гадала на картах. Леся з дитинства таких чомусь боялася. Як виявилося не дарма.

Щось пішло не так, були постійні сварки з чоловіком, на роботі як не те то інше, то не додивилася, то переплутала. В цілому, якась чорна полоса виходила. Родичі в один голос твердили що її зурочили. Мати знайшла якусь бабу віщунку і потягла доньку до нгнеї.

Наче б то про минуле та бабця гарно розповіла, все в точності так як і було насправді. А от про майбутнє говорити не спішила. Леся сама вирішила запитати, раз вже приїхала. А стара сказала лишень, що все буде добре, треба тільки звертати увагу на те чого вона не бачить.

По суті Леся поїхала додому ні з чим. В її голові лишилося багато запитань, відповіді на які вона не мала. На якийсь час навіть здалося, що візит до тієї жінки допоміг, або може Леся просто відволікалася, подумки шукаючи те, чого вона ще не знає. Вона так звела себе різними думками, що вирішила поїхати ще раз. На цей раз віщунка сказала, що вона не бачить розлучення з чоловіком, а фінансові труднощі підуть. 

Пройшов деякий час, знову результату не було. Леся зверталася до неї знову і знову, замість того, щоб витрачати кошти віддаючи борги, вона віддавала все тій старій пройдисвітці.

Добрі люди не витримали і порадили дівчині просто піти в церкву, помолитися, взятися за розум і покинути ідею з ворожінням та картами. Леся послухала, пообіцяла собі, що якщо бодай щось в неї налагодиться, то вона до карт в житті більше не буде звертатися. Сталося так, як гадалося, і на горизонті з’явилися непогані замовлення.

Леся почала ходити до церкви. Молилася, хоча ніяких молитв не вчила. Просто від серця дякувала небеса за ту чи іншу радість. Але перш за все, перестала витрачати гроші на різних мадам, які вдавали з себе великих провидець.

Через деякий час вона зустріла одну дівчину, яка була в розпачі, та шукала теж якусь бабку чи віщунку, щоби знайти вихід з важкої ситуації. Леся просто порадила їй зупинитися і сходити до церкви. Допомогло.

Related Post

Від деяких чоловіків я просто приховую свої дві вищі освітиВід деяких чоловіків я просто приховую свої дві вищі освіти

Люди взагалі не люблять, коли інші мудрують. Тому я більшу частину часу мовчу. У мене дві вищі освіти + читаю дуже багато книг. Для мене вечір з книгою – краще,

Поїхала розбивати чужий шлюб, а в результаті сама виходить заміжПоїхала розбивати чужий шлюб, а в результаті сама виходить заміж

Приїздить моя подруга з відпустки і сяє вся. Думаю, що ж такого сталося, що вона щастя через себе випромінює? Знаючи чого вона туди їздила, я б точно на її місці

facebook