Звичайне спілкування з іншим чоловіком це зрада? Мене здається, що ні…

Я заміжня вже 5 років. За цей час встигли пережити кризу у відносинах. Дітей немає. Постійна рутина, конфлікти, невдоволення собою, а також невиправдані очікування – все це призвело до того, що ми стали віддалятися одне від одного.

Від походів до сімейного психолога чоловік відмовився. Сварки ми не обговорюємо, проблеми часто складаються з нічого. Відносини перетворилися на величезний сніжний ком з образ і непорозумінь. Важко виплутатися з цього клубка негативу. Не всі пари справляються, багато хто розлучаються. Ми не розлучаємося, хоча і нещасні.

Чоловік з головою поринув у роботу, а я познайомилася з іншим чоловіком. Ні, не спеціально. Сиділа в аеропорту, чекаючи чоловіка з відрядження. Випадково розговорилися. Він одружений. У нього є новонароджена дочка. У відносинах теж регулярні конфлікти.

Ми обмінялися контактами і стали періодично зустрічатися. Між нами, крім спілкування і флірту, нічого немає. Ми спілкуємося на різні теми, обговорюємо відносини, кіно, музичні новинки. Мені цього так не вистачало. Я немов зустріла рідну душу, яка колись заблукала по шляху до мене.

Мене навіть назвати зрадницю не можна, тому що факту зради – немає. Йти від чоловіка і розлучатися з дружиною – не наш варіант. Я навіть не знаю, чого ми хочемо одне від одного, просто щасливі, що можна відкрито обговорювати все. Чи вважається це зрадою?

Related Post

Маруся побачила на власні очі зраду Роми і вона просто побігла куди очі бачать…Маруся побачила на власні очі зраду Роми і вона просто побігла куди очі бачать…

Їй було всього 15. Він на півроку старше. Вони зустрічалися 6 місяців. Рома був рідкісний козел, говорив, що любить, але зраджував …. Вона постійно дізнавалася про його зради, але дивлячись

Ігор жив в селі, яке було у хащах лісуІгор жив в селі, яке було у хащах лісу

Хочу розповісти про випадок, що стався зі мною багато років тому, коли я був простим студентом. Зовсім невелика пригода, яка, однак, навіть через роки не виходить у мене з голови.

Весілля мого чоловіка і його коханки на якому я була у вечірній сукніВесілля мого чоловіка і його коханки на якому я була у вечірній сукні

У мого чоловіка є коханка. Зустрічається з ним давно. Я не проти їхніх стосунків. Робити капості і мстити коханці у мене навіть і думок не було. Для мене дуже неприємно,

facebook