Зять довіряв моїй дочці беззастережно, але вона не була янголом і я про це знала, бо ми нічого не приховуємо одна від одної

Уляна завжди була красунею. Вона вміло стріляла очима, та фліртувала не соромлячись. Я навіть заздрила їй певною мірою, я такою в молодості не була. Уля дуже красива дівчина, то ж хлопці за нею просто табуном ходили. Але вона всім відмовляла, поки не обрала Стаса.

Непоказний, високий, худорлявий, але дуже добрий хлопець. Я була рада за них і не суперечила вибору дочки. Вона розповідала, який він чудовий, як дбає про неї. Ми нічого не приховуємо одна від одної, як справжні матір та дочка.

Багато мам мене засудять, але засуджувати не мішки повертати. Коли вони одружилися, донька одразу наполягла на тому, що дитина у них буде не раніше, ніж через три роки.

Вона хотіла помандрувати, пожити для себе і просто насолодитися молодістю, та свободою. Стас її підтримав майже у всьому, окрім подорожей. Він працював на державній службі в правоохоронних органах, і його служба не дозволяла виїжджати за кордон, а мандрувати Україною Уляна не хотіла, тільки раз вони з’їздили в Буковель. Потім ми з донькою їздили на відпочинок за кордон разом.

Зять у мене – чистий янгол! Він довіряв їй беззастережно, говорив, що така як Уля ніколи не зрадить, та не збреше. Але в тихому вирі чорти водяться. На відпочинку вона нерідко заводила курортний роман з іноземцями, та пропадала на кілька діб, а потім поверталася свіжа, відпочивша, та щаслива.

Я не засуджую її. Адже це просто життя, а не звіт канонів і правил. Якщо їй подобається жити так, це її право. А засуджувати її будуть у будь-якому випадку, навіть, якщо вона поводитиметься як монашка. Нехай моя дочка насолоджується життям, поки молода і прекрасна.

Вона розуміє, що як тільки з’явиться дитина, її гульки припиняться і доведеться всіма силами пристосовуватися до дорослого і серйозного життя. Уляна намагалася надихатися перед материнством. А Стас тішився, що його дружина така щаслива повертається додому, і робить щасливим його.

Але одного разу ситуація вийшла з-під контролю, і Уляна ледь не втратила голову. Вони вирішили відкладати гроші на майбутню дитину і припинилися всі поїздки за кордон. Уляна приїхала до мене і поскаржилася, що за два роки шлюбу Стас перестав її бажати, як жінку, що тепер це відбувається так рідко.

Я була шокована! Адже моя дочка – мрія більшості чоловіків. Я пропонувала їй розлучитися зі Стасом, адже вона все одно зраджує йому, а значить, любові там ніякої немає. Але дочка відповідала, що Стас добрий для життя, й іншого такого вона може й не знайти.

Через три тижні моя дочка по вуха закохалася у майстра, який робив їй татуювання. Я відразу впізнала цей палкий погляд, полум’яні промови, та розповіді про його чудові таланти. Але він одружений! Її це не бентежило, але я швидко охолодила її запал.

Якщо їй свою родину не шкода, то нехай подумає про його дружину та дітей.
Уляна хоч і вітряна, але не зла. Вона вирішила поговорити із цим чоловіком. Вони вирішили, що їхні сім’ї важливіші, й припинили будь-яке спілкування.

Ця ситуація сильно вплинула на Уляну, і вона більше ніколи не зраджувала чоловіка. Якось увечері вона зізналася мені:
– Знаєш, мамо, не хочу я більше простої корисливості. Стас так про мене дбає, так мене любить. Я цінуватиму це і не буду більше його обманювати.

Я так пишалася нею на той момент. Через два місяці після цієї розмови Уляна була при надії, але дітей у них так і не з’явилося. Це так сильно згуртувало їх, що навіть спалахнуло друге кохання. Нині вони проходять лікування, хоч і результати невтішні.

Вони обидва готові навіть взяти дитину з будинку малюка, щоб подарувати йому родину. Я просто хочу, щоб моя дочка була щасливою, і стала мамою. Але в душі розумію, що можливо всі негаразди в неї через зраду…

You cannot copy content of this page