10 звичок худих дівчат, які дозволяють їм не товстіти

І чому ми так часто забуваємо про ці прості правила?

Одне з найпопулярніших питань, яким задаються дівчата при схудненні: чому одні їдять і не товстіють, а інші змушені себе обмежувати? Причин багато: хороший обмін речовин, гени та інші фактори.

Як їсти і не товстіти, дотримуючись найпростішіх правил? Розповідаємо про звички худих дівчат.

Емоційний голод: як перестати заїдати стрес
Щоб зняти напругу, необов’язково зриватися на фастфуд.

Перебувати в постійному русі
Стрункі дівчата люблять рухатися. Вони багато ходять пішки і знаходять той вид спорту, яким подобається займатися. Будь-яка активність – це величезний плюс. У тренажерний зал ходити необов’язково. Можна просто займатися йогою або ходити в басейн.

Тримати себе в руках
Тут справа не в обмеженнях, а в силі волі. Стрункі дівчата просто звикли їсти в міру, навіть якщо сильно хочеться чогось солодкого після ситної вечері.

Їсти, коли відчуваєш голод
Вони не розважають себе за допомогою їжі лише через нудьгу. За компанію вони можуть випити склянку води з лимоном, але не більше. Від нудьги стрункі дівчата можуть вийти на пробіжку або зайнятися спортом, але ніяк не заїдати своє неробство.

Знати свою норму прийому їжі
Вони привчили організм до маленьких, але частих перекушувань. Стрункі дівчата стежать за своїми порціями. Найчастіше, вони щільно снідають, а на вечерю їдять набагато менше.

Ніколи не сидіти на строгих дієтах
Навіть якщо дівчина зрозуміла, що набрала пару зайвих кілограмів, вона завжди намагається скинути їх природним шляхом, не катуючи організм дієтами. Стрункі жінки їдять те, що хочуть в даний момент, нехай це буде навіть шматочок торта. Цього вистачає, щоб забути про солодке на довгий час.

Висипатися
У струнких дівчат не буває дефіциту сну, а недолік енергії не доводиться заповнювати за рахунок їжі. Навіть якщо не виспалися, так лягли пізно, а встали рано, вони дозволяють собі відпочивати після обіду.

Не спішити
Прийом їжі повинен бути спокійним. Їсти треба повільно, з розстановкою і задоволенням. Всі знають, що сигнал про насичення надходить в мозок через 20 хвилин. Але чомусь забувають про це.

Вибирати «справжні» продукти
Стрункі дівчата насправді не їдять тільки знежирене. Вони купують нормальні продукти, але споживають їх в невеликих кількостях. Справжній цукор, сир, незбиране молоко – все це смачніше, ніж продукти-замінники. А користь набагато істотніше.

Правильно справлятися зі стресом
Вони не тримають всі свої емоції всередині, а відразу висловлюють невдоволення. І ні в якому разі не заїдають смуток чіпсами або тортиком. Найвірніше рішення в такій ситуації – піти в зал і зняти напругу там.

Не відмовляти собі в задоволеннях
А задоволення вони знаходять не в їжі, а в подорожах, прогулянках з друзями. Причому з друзями вони зустрічаються не в кафе, а, наприклад, на ковзанці або в кіно. Коли у вас є велика кількість розваг, крім їжі, втрачати час, просиджуючи години в ресторані – безглуздо і одноманітно.

Радіти життю
Коли ви хочете нагородити себе чимось, не варто вибирати саме їжу. Віддайте перевагу шматку торта прогулянці з друзями на свіжому повітрі або інше активне проведення часу. Найголовніше: ніколи не боятися вчитися чомусь новому. Тоді і часу на безглузде об’їдання не залишиться.

You cannot copy content of this page