Страшно, що зроблю помилку

На лист мене спонукала автор одного з минулих листів, перебуваю зараз як мені здається в схожій ситуації, але етапом раніше, перед розставанням. Дуже страшно, що зроблю подібну помилку, прошу Вас і Ваших читачів про пораду.

Мені 34, живу в Європі з 25 років, працюю з технічної спеціальності. Своя квартира, пристойна зарплата. Дітей немає. Заміжня була один раз по молодості, але схоже я беладонна, тому що всі заміжжя мріяла про секс з іншими чоловіками, але не змінювала ніколи.

Чоловік мене любив і вимагав близості, часто умовляв, щоб почали, а я втягнуся і потім. Закінчилося це тим, що мені близість з ним стала огидною зовсім, після кожного разу почала плакати. Він перелякався і спробував мені у всьому догоджати, я схоже зовсім полетіла в плюс і вмовила його розлучитися, поки молоді і немає дітей, було нам на той момент по 26 років.

Опинившись на волі, я пустилася в усі тяжкі. Рік зустрічалася зі стриптизером, жили разом. Тут вже вимагала близості я і ми дуже швидко вилетіли в гострий дефолт, з його погрозами. У той момент мені прийшла в голову “світла” думка, що мені напевно потрібен коханець. Щоб шкарпетки мовляв його не стирати, близість завжди з вогником і ніякого виносу мозку.

Не дарма кажуть, бійтеся своїх бажань. На новій роботі я зустріла Пауля. Він був розлучений, рік жив у цивільному шлюбі зі своєю колишньою коханкою, яка власне його і розвела (я цього не знала тоді) і працювала разом з нами на тій же роботі.

Судячи з усього, як тільки пристрасті з розлученням у нього вщухли, йому стало не вистачати “гостренького” і він хотів знову завести коханку.

Тоді між нами був шалений феєрверк пристрастей з самого початку. Ще співпало так, що ми обидва почали працювати на дуже складному проекті, сиділи на роботі цілодобово, фліртували без зупинки і переспали десь через місяць після першої зустрічі.

Закінчилося це дуже сумно, майже п’ять років я поступово скочувалася до стану Азії з усіма атрибутами (панчохи, каблуки, танці на пузі у пілона).  Оголосила Паулю що далі його коханкою бути не можу і хочу бути з ним, сподівалася що цим все закінчиться, він мені скаже що нічого такого в його планах немає і ми розлучимося.

Через тиждень після мого визнання виявилося, що його громадянська дружина тільки що завагітніла. У них довго не виходило, їй на той момент було вже 38, вона завжди дуже хотіла дітей. Пауль мене умовив на кілька зустрічей, де я про все це і дізналася. Корона моя впала з гуркотом ядерного вибуху, були сильні істерики і почалися проблеми з нервами.

Я-то думала, що він все-таки любив мене, багато разів він мені повторював, що дітей більше не хоче (у нього є двоє дорослих від першого шлюбу). А я виявилася просто наступною в його низці розваг на стороні. Не знаю вже яка муха його вкусила, але він мені запропонував статус “визнаної” коханки.

Що мовляв все скаже дружині і типу буде іноді у мене офіційно залишатися на ніч періодично. У мені горів гнів від приниження, мені здавалося що якщо я скажу так, я нічого не втрачаю і завжди зможу піти потім. Я вирішила його взяти на понти і погодилася. Він все розповів дружині, ми потім листувалися через смс і вона це підтвердила. Так ми прожили три тижні, потім був косяк з його боку (не зробив мені подарунок на Різдво), я зрозуміла що я все та ж ганчірка у плінтуса, тільки офіційно.

Я сказала що сил на все це у мене немає, перестала з ним спілкуватися, через місяць пішла на іншу роботу. Кілька місяців потім Пауль мене вмовляв “що-небудь придумати”, в кінці я не витримала і заблокувала його всюди. Після народження його дитини ми зустрілися ще раз і розлучилися остаточно.

Після відходу на нову роботу я трохи заспокоїлася і почала ходити на побачення. У мене знову відросла корона, що я така вся прегарна і знайти когось нового, хто в мене закохається швидко і впаде до моїх ніг, не буде ніяких проблем. Чи не так сталося як гадалося, я ходила на побачення кілька місяців, по кілька разів на тиждень, і всі мені здавалися після Пауля страшними, нудними і фізично відразливими.

Я теж була природно не фонтан після стількох років у плінтуса. Пара чоловіків мені потім сподобалися, але я явно не дотягувала до їх рівня по іміджу, у мене був такий собі, тому все швидко затухло.

Потім минулого літа познайомилася на СЗ з Майклом. У мене вже почалася невелика фрустрація і мені було вже якось все одно. Він написав першим цікаве повідомлення, ми якийсь час спілкувалися в мережі. Потім він запропонував зустрітися, мені страшенно не хотілося, але я все-таки пішла.

При зустрічі Майкл мені дуже сподобався зовні і захопив мене тим, що був креативним хобі фотографом, а мене вже дуже давно ця область цікавила, але якось руки все не доходили зайнятися.

Крім того, він був теж айтишником, так що спільних тем у нас було дуже багато. Він запропонував навчити мене фотографувати і навіть дав свій фотоапарат (собі він купив новішу модель). Я багато разів пропонувала Майклу заплатити за нього, але він або відмовлявся або уникав відповіді.

Потім він зробив красивий хід, на який я і попалася, я думаю. Ми поїхали з друзями на природу, він там фоткав зірки і коли повернулися, послав одну фотку і запитав, яка на ній помилка. Я почала щось писати про час експозиції, на що він відповів, що технічно все правильно, але в той момент йому потрібно було мене поцілувати.

Я спочатку аж перелякалась, оскільки ще не була впевнена, що хочу з ним починати відносини. Написала йому, що це не помилка, що для мене б це було занадто швидко. Він сказав – добре, я радий. Ми зустрілися ще кілька разів, він мені подобався більше і більше і на одному з побачень я під приводом, що у нього на вусах морозиво, поцілувала його.

Ми почали зустрічатися. Мені страшенно хотілося пристрасного сексу з ним, а він був прохолодним. Я за звичкою робила це як брудна повія (так любив Пауль і я теж потім сильно на це підсіла), просила його шльопнути мене, схиляла до близості в незвичних місцях. Один раз схилила його до сексу вночі в поході, в приміщенні, де крім нас було ще 40 осіб (хоч і сплячих).

Потім я швидко зрозуміла, що щось не так, він сильно ніяковів і такий секс йому явно не подобався. Він любив повільні ласки в м’якому ліжку, ніжність і ніякого екстриму. Я зрозуміла, що потрібно міняти стратегію, стала займатися з ним цим як йому подобається, але почала його потроху обмежувати і збільшувати дистанцію між нами, в таємниці сподіваючись все-таки його розпалити.

Це подіяло, Майкл хотів зі мною проводити все більше і більше часу, став набагато більш пристрасним в сексі. Тільки ось я почала охолоджуватися більше і більше ..

Поступово виявилося, що моя оцінка все-таки трохи вище (більше досвіду на роботі, більше заробляю, своя квартира ..), хоча спочатку мені здалося навпаки.

Мене почало бентежити те, що у нього в квартирі страшний бардак і крихти, гора білизни, яка не преться. Що він часто запізнювався, зовсім не вмів планувати і в мені прокинувся мерзенний штурман.

Що хоча за віком він мене всього на рік молодший, часто мені здавалося що різниця між нами років 7. Він довше вчився (до 26 років, як багато хто робить в Європі) і потім кілька років гуляв в клубах в якості діджея, заробляючи трохи “щоб на життя вистачило “. Любив похвалитися про успіхи на роботі і часто говорив щось, в очікуванні, що я його похвалю. Мені здавалось, що я перетворююся на його матусю і моє лібідо кинулося зі скелі вниз.

Майкл почав натякати на спільне життя, раз я відмовила, потім він запитав прямо і я погодилася. Він ночував у мене все частіше і частіше, один раз просто прийшов ввечері без попередження і я сильно злякалася, що мого простору у мене не залишилося. Приблизно в той же час я почала прокидатися вночі від його хропіння і страшенно не висипалася, хоча перед цим він хропів так само, і я не помічала.

У один з вечорів я прийшла додому і побачила, що він якийсь не такий. Виявилося, що у нього вже довгий час (кілька місяців, почалося ще перед нашим знайомством) проблеми з сечовою системою і в той вечір почав сильно боліти сечовий міхур.

Лікарі не могли зрозуміти, в чому справа і поставили загальний діагноз “Стриктура уретри”, таке буває найчастіше після травми, але у нього нічого такого не було. Поступово він зізнався, що потім сам вичитав, що таке буває і з-за запалення після статевих інфекцій (хламідій найчастіше), але він не надав значення, оскільки до мене у нього була тільки одна партнерка, з якою він був кілька років. Мені не говорив, тому що не хотів “додавати проблем” і боявся, як я зреагую.

Я була просто в сказі. Я страшенно злилася на нього, оскільки вже давно ми домовилися займатися цим без презерватива (я п’ю контрацептиви) і я боялася, що він заразив і мене.

Що він затаїв це переді мною, що у нього проблеми з сечостатевою системою. Коли я попросила його потім здати аналізи на статеві інфекції, він пообіцяв що зробить якомога швидше, але справа затяглася і мені довелося ще раз нагадати йому. Після цього я влаштувала скандал, що він халатно поставився до такої важливої ​​справи, він злякався розставання, почав плакати і вмовляти мене, що я і моє здоров’я для нього важливіше за все, що не хоче втратити мене, що хоче зі мною бути до старості.

Справа ще ускладнюється тим, що з його діагнозом найчастіше роблять операцію, після якої велика ймовірність безпліддя. Майкл почав говорити, що дуже б хотів дітей зі мною, що не хоче тиснути на мене в цьому питанні, але готовий заводити сім’ю прямо зараз.

У мене годинник якщо і цокає, але…. Коротше кажучи, зараз мені здається, що якщо у мене не буде дітей, то нічого страшного не станеться, можна буде улюбленою роботою і хобі спокійно займатися.

Результати аналізів поки чекаємо обидва, але я не знаю що мені робити. Психолог, до якого я періодично ходжу вже багато років, каже що у мене “інший патерн аттачменти в близьких відносинах” і що мені щоб бути щасливою, потрібно бути з більш зрілим і більш домінантним партнером. Що моє роздратування далі буде постійно зростати. Я знаю, що мені ще свій інфантилізм ще по краплі довго видавлювати, так що не мені засуджувати Майкла за незрілість, але напевно ми все-таки в різних групах садка. І напевно, як Ви якось писали, це той випадок, коли чужий інфантилізм більше і виглядає гротексно.

Майкл звинувачує мене, що я лаюся з ним і рушу наші відносини з недостатньо важливої ​​причини, на підставі підозр, які можуть і не справдитися і дуже роздувають подію. І в такі моменти мені починає здаватися що може він і прав, я все перебільшую, у мене просто причіпки до нього і я недооцінюю його значимість для себе.

І якщо я піду, я потім сильно пошкодую. Підозрюю себе, що для мене дуже важливий ресурс сексу і потрібно знайти більш творчу роботу, почати свій бізнес, щоб не тягнуло на пригоди і я могла спокійно жити з кимось в нормальних відносинах.

You cannot copy content of this page