А найбільше шкода мені молодих дівчат, матерів і жінок з дітками, він з них добре бере, та хіба допомагає

Я працюю в магазині продуктовому, і дуже часто бачу різних людей. За ними цікаво спостерігати, вони всі такі різні, особливо якщо говорити про жінок.

От по чоловікам не скажеш так і відразу, у них одна біда, або пива не має того що хотіли, або жінка список нерозбірливо написала. А от жінки, особливо матусі молоді, це дещо.

Є у мене одна така, приємна, красива, двох дітей має малесеньких, як же їй важко з ними, я навіть не уявляю. Один ледь ходити тільки навчився, друга в візочку ще, а їй навіть двері немає кому відчинити.

А ще є одна матуся, яка постійно на великі суми набирає всяку маячню, щось типу печива, сирочків, коротше нічого їстівного. Інші економлять на всьому, романи можна писати з того, що я бачу щодня.

А є ще одна категорія людей, які купують хліб і яйця. Вони приїздять, зазвичай не місцеві, розпитують про одне і те ж саме, а потім приїздять ще і ще, і кожного разу вид в них ще більш нещасний.

От і цього разу, я відпустила покупця і сіла пити каву, в магазин забігає розгублена дівчина, просить яйця і хліб нерізнаний, як можна швидше. Кажу не допоможе, не варто гроші витрачати.

Вона не зрозуміла, я ще раз повторила, що не допоможе дід Леонід їй, тільки трата часу і нервів, аби не гірше. Не повірила. Всі вони заходять до мене в магазин, беруть одні і ті ж продукти і йдуть до того старого самотнього діда, який прославився вже на все село і не тільки.

Вже не знаю що він там їм робить, але називають його дід відун. Та такий він відун, як я балерина, бо якби був хороший відьмак, то люди б по 4 колу до нього не їздили з слізьми на очах.

А найбільше шкода мені молодих дівчат, матерів і жінок з дітками, він з них добре бере, та хіба допомагає. Я якось хотіла сказати, пояснити що не поможе він, то мені таке влаштували, що й годі. Шкода цих наївних жінок, але і я нічого вчинити не можу, щоб завадити.

Related Post

Втомилася ревнувати чоловіка. Як забути його минулі гріхи?Втомилася ревнувати чоловіка. Як забути його минулі гріхи?

Ми разом вже 8 років, одружені рік. Познайомилися, коли нам було по 19. До весілля розходилися і сходилися. З самого початку я дуже часто чіплялася до чоловіка: не пише, рідко

Після моєї пропозиції вийти заміж дівчина дістала калькулятор і відразу ж, забувши про святкову вечерю, почала вести підрахунки. Я, дурень, реально думав, що гостей рахує. А вона, надала мені можливість ознайомитися з шлюбним контрактом на випадок зради (і з її боку теж), розпис моєї квартири і, як факт, моя машина відразу після весілля йде до неїПісля моєї пропозиції вийти заміж дівчина дістала калькулятор і відразу ж, забувши про святкову вечерю, почала вести підрахунки. Я, дурень, реально думав, що гостей рахує. А вона, надала мені можливість ознайомитися з шлюбним контрактом на випадок зради (і з її боку теж), розпис моєї квартири і, як факт, моя машина відразу після весілля йде до неї

Ось, хочете вірте, а хочете – ні. Коли нам було років 16-18, відзначали один із січневих свят в студентському гуртожитку. Знайомі дівчата сіли за стіл гадати. Нам, тоді ще пацанам,

Тоді він думав швидше б приїхатиТоді він думав швидше б приїхати

Володимир уважно вів машину. Адже везе свою дружину Лізу до пологового будинку. Швидку допомогу не став викликати. Вирішили, що самі доїдуть швидше. Адже дружина так скручується від болю. Чоловік випадково