Але Свєта, нащо вона тоді дала йому надію, нащо впустила до хати, до дітей, нагодувала зранку, нащо

Світлана прокинулася від того що щось сильно стукнуло біля дверей. Вона вдягла халат і пішла дивитися що ж там сталося. Вийшла на вулицю і ледь не зомліла.

Колишній чоловік, який колись пішов від них, ще рік назад, від якого не було ні слуху ні духу неочікувано повернуся. Так не просто повернувся, став дрова рубати. -7 ранку, ти що зовсім поїхав?

Діти повстають зараз, то буду мати клопіт, чи тобі вже геть повідбивадо, кажу покинь та сокиру, тепло зараз в хаті, нема чого, як хочеш розім’ятися то біжи до сусідки, вона овдовіла нещодавно, всіх приймає, сердешна.

-Свєт, ну нащо ти так, я ж до вас вернувся, до діток, до тебе. Приймеш? Я все зрозумів, зробив висновки.

-Хах, зрозумів він, повернувся, оце благородний, поки ти робив висновки то діти виросли он як, поки ти думав мені що треба було, на паузу їх поставити, сказати почекайте, поставити їх в сервант і чекати нагоди, поки ти вирішила щось.

Та я чути нічого не хочу, бачити тебе не хочу, іди геть. Висварилася Світлана, та в слух цього не сказала, просто відчинила двері перед ним впустила в хату і заслонила назад, 7 ранку все ж.

Вона жахливо хотіла спати, тому гостем не займалася, вляглася знову в теплу постіль, перед цим перевіривши чи сплять ще діти, і заснула. Олег бродив по будинку. Він думав, репетирував про себе що скаже дітям, думав як заговорити з нею, він то повернувся, мужик.

Побачив що полиця висить як треба, крани поремонтовані, камін обкладений гарним дорогим каменем. При ньому хата сипалася, а зараз, невже завела собі когось.

Десь о 10 прокинулися діти, і Свєта разом з ними див лася мультики, потім пішла готувати сніданок, лишивши дітей на батька. А він, добрий тато, не знав навіть про що з ними поговорити. Сидів мовчки і тільки стало сил що посміхатися.

А пообіді, коли всі пішли на вулицю, Світлана винесла тільки но випрану білизну сохнути, там то Олег і побачив чоловічі штани, кофту, ще якісь речі. Почав допитуватися, Світлана сказала, що зараз все побачиш, ось тільки 5 стукне.

Дійсно коли на годиннику було 17.00 в калітку зайшов хазяїн тих речей, кремезний чоловік, з бородою, розмовляв з кимось по телефону і на вигляд був дуже суворий. Але тільки побачив своїх дівчат, відразу помінявся і посмішка розтягнулася на все обличчя.

Олег дивися за тим вже з-за хати, з садка, розумів що тут нема йому місця. Але Свєта, нащо вона тоді дала йому надію, нащо впустила до хати, до дітей, нагодувала зранку, нащо, може в її серці ще жива надія що все буде добре, чи це вона так познущалася?

Related Post

Чому зі скупим чоловіком жити важче, ніж із біднимЧому зі скупим чоловіком жити важче, ніж із бідним

Після довгих стосунків ми з Андрієм таки одружилися. Не знаю, що послужило каталізатором. Вік, кохання чи ще щось, але я внутрішньо вже була готова залишитися вічною громадянською дружиною. Не зрозумійте

Цікавий тест, за допомогою якого можна спрогнозувати своє майбутнєЦікавий тест, за допомогою якого можна спрогнозувати своє майбутнє

Цікавий тест, за допомогою якого можна спрогнозувати своє майбутнє. Не вірите, перевірте,ви нічого не втрачаєте, напишіть в коментаря, чи співпало. Для початку візьміть аркуш паперу і запишіть колір, який вам

Наступний чоловік виявився ще гіршим за попередньогоНаступний чоловік виявився ще гіршим за попереднього

Прочитала десь, що кожен наступний чоловік гірший за попереднього. Задумалася … А й справді … Я була двічі заміжня і один раз була в незареєстрованому шлюбі … У мене кожний