fbpx

Багатодітна та ще й нахабна, на чужих чоловіків рота розкриває

У нас в будинку живе людина багатодітна мама. Чоловіка в неї немає, та я і не засуджую, бо зараз такі чоловіки пішли, що не дивно, як тільки труднощі на горизонті, так відразу і в кущі.

Але справа не в цьому. Я сама кілька років виховувала дітей ,поки мій нагулявся і вернувся додому. Тим не менш я ніколи і ні в кого не просила допомоги.

Мені просто було ніяково і дуже соромно. Як би важко не було, але не просила нічогісінько, мені на 4 поверх візочок допомагали через раз винести і двері іноді притримати і то не з моєї ініціативи, не кажучи вже про те, щоб когось просити шафу посунути, чи продуктів купити.

А от Зіна, так звати цю жінку вважає що їй винні всі і все. В школі, вона не здає на ремонт, на зошити, приладдя, в принципі ні на що.

Так мало того, що її дітей шкодують, то ще й вона ярий противник подарунків дітям та вчителям, а ще, постійно розказує, що не варто дітей посилати на екскурсії, бо не у всіх ж на це кошти.

Але ж ніхто нікого не змушує. Але найбільше мене дратує навіть не це, а те, що вона ходить бідкається і побирається. Ходить по сусідам і просить гроші. Я їй якось дала пакет з дитячими речами і ще один з їжею.

А потім знайшла обидва на смітнику. Тобто крупи, хліб, печиво їй не потрібні. А от зовсім недавно вона і до мого чоловіка добралася, просить то ручку полагодити, то щось передвинути.

Я не конфліктна, але ж всьому треба сіру знати. Чоловік сердешний бачте, бігає їй допомагає, поки я зі своїми дахом їду.

Related Post

Хотіли надурити батьків, щоб жити спокійно, а самі взяли і закохалися. Як тепер все виправити?Хотіли надурити батьків, щоб жити спокійно, а самі взяли і закохалися. Як тепер все виправити?

Батьки Яни були дуже забезпеченими людьми. Не з тих хто обкрадав народ заради власної вигоди. Вони заробили на своє життя самостійно, завдяки праці, завдяки гарним знанням та безсонним ночам. Яна

Жінкам заборонено їсти черешніЖінкам заборонено їсти черешні

Сьогодні черешня вважається популярною садовою культурою на території всієї України. Крім прекрасного смаку, черешня ще й дуже корисна, тому що допомагає зміцнювати імунітет і багата на необхідні організму вітаміни. Тепер

Моя сестра зустрічається з виродком на зло всім, щоб потім не почути фрази: «А ми же тобі казали»Моя сестра зустрічається з виродком на зло всім, щоб потім не почути фрази: «А ми же тобі казали»

Дівчина на зло всім псує своє життя. У мене три сестри. Різниця у віці дуже невелика: дві старші двійнята і моя сестра (ми теж двійнята). У дитинстві нам було класно: