Багатодітна та ще й нахабна, на чужих чоловіків рота розкриває

У нас в будинку живе людина багатодітна мама. Чоловіка в неї немає, та я і не засуджую, бо зараз такі чоловіки пішли, що не дивно, як тільки труднощі на горизонті, так відразу і в кущі.

Але справа не в цьому. Я сама кілька років виховувала дітей ,поки мій нагулявся і вернувся додому. Тим не менш я ніколи і ні в кого не просила допомоги.

Мені просто було ніяково і дуже соромно. Як би важко не було, але не просила нічогісінько, мені на 4 поверх візочок допомагали через раз винести і двері іноді притримати і то не з моєї ініціативи, не кажучи вже про те, щоб когось просити шафу посунути, чи продуктів купити.

А от Зіна, так звати цю жінку вважає що їй винні всі і все. В школі, вона не здає на ремонт, на зошити, приладдя, в принципі ні на що.

Так мало того, що її дітей шкодують, то ще й вона ярий противник подарунків дітям та вчителям, а ще, постійно розказує, що не варто дітей посилати на екскурсії, бо не у всіх ж на це кошти.

Але ж ніхто нікого не змушує. Але найбільше мене дратує навіть не це, а те, що вона ходить бідкається і побирається. Ходить по сусідам і просить гроші. Я їй якось дала пакет з дитячими речами і ще один з їжею.

А потім знайшла обидва на смітнику. Тобто крупи, хліб, печиво їй не потрібні. А от зовсім недавно вона і до мого чоловіка добралася, просить то ручку полагодити, то щось передвинути.

Я не конфліктна, але ж всьому треба сіру знати. Чоловік сердешний бачте, бігає їй допомагає, поки я зі своїми дахом їду.

Related Post

Я під час початку відносин пробачила чоловікові зраду, і знаєте, він справді змінилися після того, як я народила йому дитинуЯ під час початку відносин пробачила чоловікові зраду, і знаєте, він справді змінилися після того, як я народила йому дитину

П’ять років тому я познайомилася з   чоловіком через друзів. О, цей букетно-цукерковий період, коли в очах пелена і бачиш людину, яка самий ідеальний на всьому білому світі. Побачення і

Все життя мучилася з чоловіком, а однією фразою привила йому жагу до життя, правду кажуть, чим менше людину ми любим…Все життя мучилася з чоловіком, а однією фразою привила йому жагу до життя, правду кажуть, чим менше людину ми любим…

Мої куми чудові люди, але скільки їх пам’ятаю вони постійно сваряться. Галина, кума, віддавала себе все життя дітям, внукам, все робила для свого чоловіка. А Ігор, хай йому грець, ніколи

Так часто буває, люди роблять зле, а мені соромноТак часто буває, люди роблять зле, а мені соромно

Сашко сидів в кафе з друзями, як одна дівчина, з його компанії, почала голосно сміятися. Вона в цей момент вивернула кружку з кавою, і йому здалося, що вона зробила це