Більше він мені не відповідав ні на дзвінки, ні на повідомлення. Просто зник

Моя історія розпочалася 4 місяці тому. Я зустріла гідного, як мені здавалося, супутника життя. Ми почали зустрічатись. З перших днів він доглядав мене. Дарував квіти, писав вірші. Постійно твердив, що я найкрасивіша і найкраща. Мене дуже бентежила його увага. Не звикла я до такого. Зазвичай усі стосунки зводилися до простої формули — зустрілися, випили, розбіглися.

Мій колишній чоловік три роки тому кинув мене з дитиною одну. Без засобів для існування. Я виживала як могла. Депресію глушила. У душі оселилася туга та розпач. Аж тут він з’явився. Високий, симпатичний. Але, на жаль, не мій типаж.

У ньому було багато позитивних якостей. Добрий, спокійний, ввічливий, успішний. Але з ним було нудно. Не було вогню та пристрасті. Він любив читати книги вечорами, багато працював. І приїжджав на перший мій поклик. Допомагав по дому, підкидав гроші на життя. До моєї дитини ставився, як до рідної.

Але проблема у моєму характері. Я звикла до іншого типу чоловіків – владні, зухвалі, бабники та альфонси. Цей чоловік здавався мені слабким і м’яким, хоч за фактом він гордий і дуже сильний. Він все мені прощав, дбав. Я нахабніла і сіла йому на шию. Тягнула гроші, гуляла. Провокувала його на грубість.

А він поблажливо посміхався і мовчав. Проте одного разу я перегнула, сильно образила його. І він пішов. Я благала його пробачити мені кілька днів. Він повернувся. Так само допомагав мені, але став задумливим і мовчазним. Я кинула погані звички, пішла зі старої роботи, і влаштувалась на нову, добре оплачувану.

Все було нормально, я працювала, крутилася, як дзиґа. Моє життя налагодилося. Почала знову спілкуватися зі своїми родичами, навела у справах лад. Правда, часу на мого залицяльника не було зовсім. Він спитав у мене, чому я забула про нього. Я відповіла, що на стосунки немає часу,

Два дні він не дзвонив і не писав. Потім надійшло повідомлення, що ми розлучаємося. Я не хотіла цього, але він сказав, що так буде краще для мене. І побажав знайти чоловіка своєї мрії, бо він випадковий пасажир у моєму житті.

Більше він мені не відповідав ні на дзвінки, ні на повідомлення. Просто зник. Я питала його друзів, як він. Вони мені відповіли, що він дуже любить мене, але назад не повернеться. Навіщо він тоді пішов?

Related Post

Вирішив бути слухнянимВирішив бути слухняним

Добрий день. Вирішив написати. Чесно кажучи це просто спроба виговоритися і розкласти по поличках ту нісенітницю, що зі мною творилася року чотири. Якщо підкажете найдурніші мої помилки, буду дуже вдячний.