Боюся, що хлопець мене використовує

Уже багато років у мене неясні відносини з хлопцем на 8 років молодшого за мене. Він може пропасти і на півроку, а може, навпаки, кожен день дзвонити мені з різними проханнями.

Я допомагала йому з отриманням візи, прилаштовувати його кота. За сотні наших зустрічей він ні разу не поцілував мене. Іноді мені здається, що він використовує мене, «якір» і маніпулює. Але що він насправді відчуває до мене? Я не можу зрозуміти.

Вікторія, 40 років. Порада від психолога.
Привіт, Вікторія. Чоловік дзвонить вам тільки тоді, коли він потребує вашої допомоги та вирішенні якихось проблем. Він не робить спроби зблизитися, ніколи не виявляв інтимного інтересу до вас. Навіть з урахуванням різниці у віці це можна пояснити лише тим, що ви з ним перебуваєте в різних відносинах одне з одним.

У вас є фантазії про нього, ви сприймали зустрічі як побачення, а для нього це просто рід «ділових» стосунків, які дуже далекі від романтичних.

Я б не стала називати ці відносини ні маніпулятивними, ні «якорящімі», адже він не робить нічого «таємно». Його прохання відкриті і прямі. Він прямо кожен раз звертається з проханням. Якщо ви зацікавлені в ньому, задайте йому пряме запитання.

Може бути, вам пора давно вже звільнити свою енергію, яка обслуговує ці фантазії про нього. Якщо ви хочете відносин, постарайтеся звернути увагу на когось, хто буде дзвонити вам частіше, ніж раз на кілька місяців, і буде запрошувати вас на справжні побачення.

You cannot copy content of this page